Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leejtettem a kutyusomat, mit...

Leejtettem a kutyusomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fekhelyéből kiesett mikor a kezemben vittem benne,nem olyan magasról,kb fél-egy méterről,mikor leesett kicsit nyüszögött.De azóta húzza az első lábát,ez kb 2 órája történt.Apu szerint csak meghúzódott,ha eltörött volna nem tudna ráálni.Szerintetek azért elvigyem dokihoz,vagy várjak még?9hetes yorki.
2010. jan. 5. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem doki.inkább ne legyen baja és akkor te is megnyugszol.
2010. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia! mindenképp vidd el dokihoz!főleg mert pici yorkiról van szó!olvastam valahol hogy ők már ugy túl vannak tenyésztve hogy volt olyan eset hogy csak rosszul esett le a kutya beverte a fejét és maradandó sérülései lettek belőle az agyában!nem tudom mennyi igaz belőle de tény hogy elég aprócska lények ezek! nekem is van yorkim és én is minden apró dolog miatt elviszem dokihoz!jobb biztosra menni! vidd csak el! baja nem lesz tőle!
2010. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is meghúzódott neki, de azért nézesd meg dokival, bizti ami bizti! :)
2010. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na, ezért sem tartanék soha yorkie-t...

Vidd el, jobb félni, mint megijedni. Legközelebb vigyázz rá jobban! Barátnőméknél is mindig attól féleg, hogy rálépek a picire, mint egy tengerimalacra. :S

2010. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ajaj!

a Yorki rettenetes kényes fajta pláne ha mini....

Az nem igaz,hogy ha eltörött volna nem tudna ráálni! A kutya nagyon bírja a fájdalmat még az ilyen pici 9 hetes is,igenis lehetséges a törés is.

Vidd el orvoshoz,mert lehet hogy csak egy zúzódás de vékony csontja elrepedhetett és ugyan úgy mint az embereknél elindulhat egy vérrőg felfelé a sérüléstől és reggelre embóliát vagy trombózist kap a kutyus.

Egy röntgen 6000 ft körül van,ugye megér neked ennyit a kutyus?

Gondolom nem fillérekért vettétek.

2010. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Persze,megér annyit csak gondoltam ha tök fölösleges akkor nem viszem el.De így mindenképp.Szép napot!
2010. jan. 5. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:
majd írjál,hogy mi lett a kutyussal... reméljük,hogy semmi komoly baja nincs!
2010. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 hónapig járt kificamodott térdkaláccsal, mire lett annyi eszem, hogy orvost váltottam, és a második orvos végre nem elégedett meg fájdalomcsillapítóval meg hogy kímélje a lábát, hanem észrevette és megműtötte a ficamot. Szóval igen, a kutyák sok fájdalmat kibírnak, és sajnos nem tudnak beszélni...


Vidd orvoshoz, ha húzza a lábát!

2010. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
nincs olyan,hogy mini yorki!!!!
2010. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Lehet én vagyok tudatlan de én úgy tudtam,hogy van normál méretű yorki és van mini (teacup) méretű yorki.Yorki tenyészetből van a családomban yorki,onnan tudom.Ha buta vagyok ne haragudj,de akkor cáfolj meg.

2010. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!