Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül leejtettem. Ugye...

Véletlenül leejtettem. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Kb fél órája véletlenül leejtettem a másfél hónapos kiskutyámat. Mikor leesett vonyítgatott egy kicsit, én pedig annyira megilyedtem, h könny szökött a szememben, nagyon féltem [nem sokáig vonyított, kb 5 mp-ig], a kiskutyus elszaladt előlem, én utána mentem, megfogtam, megtapogattam a lábait, megnéztem a fogait, megtapogattam a hasát, és mindent rendben találtam. Aztán elment a kutyus inni tejet [szerencsére elég sokat], aztán pedig adtam neki egy virslit, és egy egészet megevett, aztán pedig ivott még tejet. Szaladgált még egy picit, és a testvérével is játszott, mikor kimentem a melegítőlámpa alatt ültek mindketten.

Oldalára esett a picikém, nem magasról, úgy látom nincs semmi baja, mégis nagyon ver a szivem, és nagyon félek.

Ugye nem történt semmi baja? Úgy látom, hogy rendben van! Van ok ilyenkor az aggodalomra?


2010. jan. 3. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy baja lett... De inkább ne dobáld...
2010. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz semmi baja nyugodj meg. Biztos,hogy nem fáj semmije akkor nem szaladgálna és enne, inna ennyit. Ne aggódj előfordul mindenkivel,hogy leejti a kiskutyáját.
2010. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nincs baja, holnapra kiderül. Egyébként pedig ne hurcolászd, hagyd őt békén, még az anyja és a testvérei közt a helye.
2010. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Egyébként nem dobálom, nem hurcolászom, csak megfogtam, mert odaakartam vinni a kajához.
2010. jan. 3. 21:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Most mentem ki hozzájuk. A kislány [a testvére] már rögtön szaladt is oda hozzám,rámugrálni, a kisfiú [akit véletlen leejtettem] nagyon csúnyán nézett rám :D. Nem mindtha eddig oda lett volna értem. Pedig vele többet foglalkoztam mint a húgával, h ne legyen nagyon félénk. De úgy látom, szerencsére nincs baja. :) :)

Mostmár megnyugodtam :)

2010. jan. 3. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem ma őket. A kisfiú [akit leejtettem]megevett két teljes virslit egyedül, ivott sok tejet :) És megharapdálta az ujjamat, mert érezte a kaját rajta, meg ugatott rám, és a tesójával is játszott :)
2010. jan. 4. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!