Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az emlőtumor kutyáknál mennyir...

Az emlőtumor kutyáknál mennyire gyógyitható?

Figyelt kérdés
ennek a műtétje mennyibe kerülhet?
2010. jan. 3. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem olyan 20-30 ezer körü,de teljesen rendelő függő..ha már úgyis műtik érdemes ivartalanítani is.
2010. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyámnak is volt emlődaganata. Fontos, hogy minél előbb megműtsék, mielőtt áttéteket képez, és nagyon fontos, hogy ivartalanítva is legyen, mert a hormonok serkentik a tumor növekedését. Hogy mennyit fog még élni a kutyus, azt nem lehet megjósolni, az enyém még évekig élt. Szerintem vidd el orvoshoz, ott elmondanak mindent, a műtét árát is (ami pl. függ a kutya súlyától).
2010. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már tudod hogy emlőtumora van, akkor feltételezem hogy orvos állapította meg, akitől miért is nem kérdezted meg hogy mennyire gyógyítható? és hogy mennyibe kerül ez neked???? Na mindegy, gondolom orvos nem látta, így azt tudom tanácsolni hogy minél hamarabb vidd el.....
2010. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

talált kutyáról van szó mielött vki azt hinné h gonosz dög vok.

Már javában dolgozok az ügyön, hogy vkihez kerüljön amig megműtik stb...

2010. jan. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!