Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutya baja és...

Mi lehet a kutya baja és gyógyitható-e még?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 15 éves keverék kutyám, aki már nagyon öregnek számít, de még mindig megőrizte játékosságát, fürgeségét egészen tegnapig. Egyik napról a másikra egészsége igen megromlott, mozgása bizonytalanná vált és nagyon szédül. Alig bír járni anélkül, hogy ne esne el és nagyon gyenge is, a lábai sokszor alig bírják el. Például, ha felugrik a kerítésre akkor már el is esik, mert nem képes megállni két lábon. Mi okozhat egy kutyánál ennyire hirtelen leépülést és menthető-e még?
2010. szept. 11. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Mondd,arra még nem gondoltál,hogy állatorvoshoz vidd?

Tudom,hogy az itteni tanácskérés ingyenes,de látatlanban nem tudunk tanácsot adni.

Tünetei alapján akár agyvérzés is lehet,nem kéne hagyni kínlódni doki nélkül.

2010. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te nem gondoltál volna rá? Dehogynem én is gondoltam rá, az volt az első. Csak gondoltam azért megkérdezem hátha valaki így is tud mondani valami biztosat, pl. tapasztalatból.
2010. szept. 11. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:

ez általában jellemző hogy valakinek mindig oltani kell a másikat -.-


figy sztem nézesd meg dokival ha fontos neked, mert biztosat csak ő tud mondani...

2010. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Korát meghazudtolva élte a mindennapjai, aztán egyik napról a másikra épült le. Bélcsavarodása volt. Vidd orvoshoz. Lehet bármi.
2010. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne vinni, interneten keresztül nem lehet diagnosztizálni. Akármi lehet a baja, lehet, hogy rendbe tudnák hozni...
2010. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Gondoltál rá?

És arra nem sikerült,hogy távdiagnózist még állatorvos sem tud adni látatlanban?

Szerinted mit ér az,ha laikusok itt tippelgetnek?

Ha ember családtagoddal történne hasonló(ne adja Isten)akkor is ide írogatnád a kérdéseidet,vagy orvost hívnál?Ezen gondolkozz el.

2010. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha már tegnap (pénteken) rosszul volt akkor a gondolatot miért nem követte tett, hogy orvoshoz vidd?

Itt úgyis mindenki csak azt fogja mondani, hoogy vidd orvoshoz. Én is azt mondom. Persze így megint csúszik a dolog, mert gondolom csak hétfőn viheted leghamara

2010. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

folyt:

leghamarabb. Ha niincs jól, akkor egy nap is sok, de még egy óra is.

2010. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Tudod,nálunk fejlettebb országokban ha nem hívsz dokit a beteg kutyádhoz,csúnyán megbüntetnek és elkobozzák az állatot,ott ez segítségnyújtás elmulasztása címén állatkínzásnak minősül.Ez nem véletlenül van így.Ajánlom figyelmedbe az Animal Planet állatrendőrséges műsorait.
2010. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves oltós barátom! Ne tegyen fel kérdéseket és főleg ne oktasson ki! Kérdezni én kérdeztem. Falun nem úgy megy ám, mint városon, hogy kapom magam és elviszem a szomszéd utcába az orvoshoz főleg, hogy mindenki melózik is!
2010. szept. 11. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!