Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul van a beaglem, szerint...

Rosszul van a beaglem, szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés
Maya kutyám (másfél éves szuka) az előbb rohamosan kezdett rosszul lenni. Délelőtt voltunk agility edzésen ott semmi baja se volt, idáig aludt a radiátor mellett de most mikor kivittem pisilni az udvarra alig birt felállni, a teraszról nem ugrott le pedig csakúgy repül lefelé de most inkább a lépcsőn döcögött le majd feljönni is habozva jött fel a lépcsőn. Idebent feje lefelé,alul csóva de a farka még az égnek áll. Az előbb próbált lefeküdni de nem tudott, inkább állt és lógatta a fejét. Most pár pillanatra feküdt le nagyon óvatosan és hasra. Ha rosszabbodik még ma megyünk vele dokihoz de ha ilyen marad és holnapig nem javul akkor holnap megyünk dokihoz. Szerintetek mi baja lehet? Ötletek ilyenkor mit csináljak vele? Megtapogattam a hátát de semmi nyüszögés vagy összerándulása nem volt. Talán mint ha a hasa lenne feszessebb/keményebb. :S
2010. jan. 2. 16:04
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem is innen vártam a választ adó irásokat és a megoldást hanem azonnal orvoshoz mentünk amint tudtunk! A rosszullét után már másnap ott voltunk a dokinál de gondolom ezután is lesz belém kötni való kommentje.
2010. jan. 8. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!