Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan elhozom a kiskutyáma...

Hamarosan elhozom a kiskutyámat, az úton az ölemben legyen?

Figyelt kérdés
Az út max fél óra, 3-an mennénk érte. Én hátul ülnék, szerintetek az ölemben legyen? :)

2014. jún. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Hordozóba tedd, akkor nem ugrik ki a kezedből és nem okoz bajt. Sok kutya fél az autózástól, le is pisilhet vagy bepiszkit.
2014. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ő még nem ismer téged, nem érti, miért zörög az a masina, amit autónak hívnak. Lehet, hogy megijed a változástól, az utazással együtt járó hangoktól. Biztonságosabb, ha hordozóba vagy fedeles kosárba teszed. Tudom, hogy most nagyon örülsz, de még rengeteg időd lesz arra, hogy dédelgesd.
2014. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm a tanácsokat, megfogadom! :)
2014. jún. 9. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
egy nyitott tetejű doboz is megteszi, ha nincs más, nagyobb, amiből nem tud kimászni, és magad mellé teheted az ülésre
2014. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, legyen az öledben. Én vittem a macska szállító box alját, meg plédet, de végül is a plédet az ölembe tettem és azon utazott a kutyám. Ő akkor 9 hetes volt és hozzá volt szoktatva már a kocsihoz. (bő 1,5 órás út volt)

Mielőtt elhozod lehetőleg ne egyen a kutya, mert lehet, hogy hányni fog, főleg, ha nem autózott még.

2014. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy utaztatok végül?
2014. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb dobozban volt mellettem es vegig simogattam. At is aludta az utat. :D
2014. júl. 14. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!