Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok sokat változott...

Kutyátok sokat változott kölyök kora óta külsöleg?

Figyelt kérdés

Az én kutyám kiskorában pont úgy nézett ki mint most csak akkor még kissebb volt.Nektek mennyit változott? Küldhetsz kölyök és felnött képet hogy megnézhessük.

Az én kutyám ilyen volt kiskorában(kb 3-4 hónapos lehetett): [link]


Most meg ilyen: [link]


2010. jan. 1. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Németjuhászom van, amikor elhoztuk 8 hetesen szürkés, dekete volt teljesen, és olyan mint a töltött zokni:)

Aztán most már fél éves, de egy eléggé masszív kutya, kicsit sem küllem kutya, de gyönyörű rajzos lett, és a lába és a kis pofája teljesen kisárgult, a mellkasán pedig teljesen világos sárga, ha rásut a nap, olyan mintha arany lenne:)

A hátán pedig eléggé fura lett a szőre, mert kezd kivilágosodni... De alapjába véve fekete...

A jelleme nem változott.... nyúz azóta is:D

2010. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen! Egy krém színű szőrpamacsból egy vörös, kecses farkasalkatú kutya lett! És a lelógó füle felegyenesedett és az orra is hosszabb lett.

A színe azóta is változik, a képeit nézve minden évben más az árnyalata. Belgajuhász, jellemző a fajtára hogy sokat változhat szőrben öreg koráig.

2010. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


9hetes volt az elsőn, most meg 7 hónapos.. szerintetek?:)

2010. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon éde ez a kutya. Amugy szintem nem sokat vátozott csak nőtt, de nagyon édes:D
2010. jan. 5. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!