Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok sokat változott...

Kutyátok sokat változott kölyök kora óta külsöleg?

Figyelt kérdés

Az én kutyám kiskorában pont úgy nézett ki mint most csak akkor még kissebb volt.Nektek mennyit változott? Küldhetsz kölyök és felnött képet hogy megnézhessük.

Az én kutyám ilyen volt kiskorában(kb 3-4 hónapos lehetett): [link]


Most meg ilyen: [link]


2010. jan. 1. 16:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Első kép helyett nézzétek ezt mert ezen jobban látszik.

[link]

2010. jan. 1. 16:26
 2/14 anonim ***** válasza:

Enyémnek sötétebb lett a szőre, pici korában grafit szürke volt, most meg világos szürke.

A borderem meg totál másképp néz ki, a mintázata is "megnyúlt", vékonyabb lett a csík az orrán, meg az egész kutya megváltozott bab korához képest. :)

2010. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem pulim van. Kölyökkorában csupa fekete volt,most pedig egészen szürkés. :) Sokat változott...
2010. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem még kölyök (két hónapos) de már sokat nőtt, amióta elhoztuk. yorkshire terrier-em van fekete-cser színű. először csak pár szőke szőrszál jelent meg a fején, de most már fehér szőrszálai is vannak(a fején) és nem is kevés :D BÚÉK mindenkinek!!
2010. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az enyém németjuhász,de amikor kicsinek először megláttam,azt hittem hogy puli.

De nézzétek meg milyen gyönyörű lett:

[link]

2010. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Télleg szép.
2010. jan. 1. 19:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszi :)
2010. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bicolor beaglem mikor serdült akkor megnyúlt de ahogy múlt az idő és elérte a 2 éves kort kialakult és mindene arányos lett, izmokat növesztett és szélesedett. Szinben nem változott.


[link]

(sajnos Biggieről nincs kiskori képem, mivel 2005-ben még nem volt fényképezőgépem ami volt az pedig elveszett mikor virus került a gépre! :( )


Tricolor beaglem viszont fekete-fehéren született és másfél éves korára elérte a fehér-barna-fekete szinárnyalatot de még barnulhat.

Maya itt 6 hetes:

[link]


Itt pedig másfél:

[link]


[link]

2010. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó sokat változott.
2010. jan. 3. 19:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom keverék, de nagyon hasonlít gy labradorra. Kölyökkorában pláne hasonlított, teljesen olyan volt, mint egy labi kölyök.

Felnőttként nem olyan zömök, mint a labik, kicsit kevésbé húsos fajta, kb. olyan, mintha ugyanannyi husi lenne egy számmal nagyobb szőr alatt...:)

[link]

Remélem, megnézhető, még nem linkeltem be ide képet egyszer sem.


Kölyökkora óta annyit változott, hogy megnyúlt, és belenőtt a nagy mancsaiba :)

2010. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!