Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jaj! Nagyon beteg, mit csináljak?

Jaj! Nagyon beteg, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy alaszkai malamut kutyánk és valószínűleg megcsömörölt valamitől.Nagyon nehezen szuszog, csukja be a szemét és a farka le lóg. Apum nem akarja vinni állatorvoshoz, azt mondja hogy mjd meggyógyúl és adunk neki este langyos tejet.

1 és fél éves kinnt tartjuk az udvaron. Nagyon sajnálom. Házilag tudnák adni neki valamit? adtunk neki kenzeret egz kis ecetes vízbe mártva de csak a másik kutya ette meg. Mit tegyek?


2009. dec. 31. 15:56
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
Egykorúak vagyunk én is kis faluban lakom messze az orvosoktól, csak én magyarországon. Nekem vizslám van és kb. egy éve a kistesvérem megevetett vele egy fél táblacsokit de erről nem tudtam, én csak azt tudtam hogy a kutya beteg nagyon és nem eszik és nem csinál semmit kedvetlen. Soha nem voltam erőszakos semmi okom nem volt még rá de ha akkor nem vágom ki anyuéknak a hisztit a kutyimnak annyi, de a meglehetősen durva megszólalásom után rohantunk a doktorhoz :D . azt mondom huzz bele a néha a szülőknek sem árt a rossz szó...és ilyenek nem lehetnek akkor miért engedték meg hogy legyen kutyám ez egyszerűen igazságtalan. Szurkolok
2009. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
79%

Akkor mi a francnak kutya?

Hogy elmondhassátok,hogy igen,van egy kutyám??? A kutya beteg, orvos kell neki, és nem itt kell írogatni! Ha az én kutyámról lenne szó lesz@rnám,hogy apu mit mondd!

Nem itt kell nyavalyogni a gép előtt, hanem felhívni az orvost!

2009. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt mondom, hogy orvos.Egyszer én is véletlen romlott kaját adtam a kutyámnak, de amint megette ki is hányta, nem hívtunk hozzá orvost,megvártam a holnapot, nem lett semmi baja, szóval szerintem nem a csirkétől van rosszul.
2009. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Jobban van már egy kicsit a kutyusod?
2010. jan. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Mi a pálya a kutyussal?

Él még?

2010. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? :( :)
2010. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
meggyogyult reggelre:)
2010. jan. 1. 23:08
 48/53 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
Én csak abban bízom, hogy k. apukát sem fogj orvoshoz vinni senki sem, ha beteg. Kínlódjon...rohadvány
2010. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
MI vlt a baja? Mitmondott a farm.hu -n az állatorvos? Am hogy vagy bejelizve mert felvennélek barátnak!
2010. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

Örülök a jó hírnek, de azért gyanús nekem ez a hirtelen gyógyulás. Lehet, hogy nem pontosan írtad le a kutyus tüneteit, talán túlságosan megijedtél és túldramatizáltad. Ilyen tünetekkel járó betegségek nem szoktak hipp-hopp egy darab ecetes kenyértől elillanni.

No, mindegy, a lényeg, hogy a kutya jól van(?), a jó ég adjon szegénynek egészséges életet, mert mellettetek semmi esélye, ha megbetegszik!

2010. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!