Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jaj! Nagyon beteg, mit csináljak?

Jaj! Nagyon beteg, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy alaszkai malamut kutyánk és valószínűleg megcsömörölt valamitől.Nagyon nehezen szuszog, csukja be a szemét és a farka le lóg. Apum nem akarja vinni állatorvoshoz, azt mondja hogy mjd meggyógyúl és adunk neki este langyos tejet.

1 és fél éves kinnt tartjuk az udvaron. Nagyon sajnálom. Házilag tudnák adni neki valamit? adtunk neki kenzeret egz kis ecetes vízbe mártva de csak a másik kutya ette meg. Mit tegyek?


2009. dec. 31. 15:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
3%
nem hal éhen. sokszor két három napig nem kapnak a kutyáim enni.
2009. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én elég tapasztalt vagyok, több kutyám is volt beteg, de ez rengeteg betegségre utalhat, amilyen tüneteket te megadtál. Ezért szeretnélek megkérni (tudom, hogy csak 12 éves vagy), de beszálj a szüleiddel. A helyzet lehet nagyon komoly is, akár a kutyus életébe is kerülhet. Szeretnélek megkérni, hogy írd le a falu nevét ahol laksz, vagy a legközelebbi várost hozzátok és akkor tudok adni telefonszámot, amin elérhetsz állatorovosokat. Ne hagyd, hogy a kutyát szenvedjen, a szüleid sem hagynák, hogy te szenvedj! Kérlek...
2009. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
romániában lakik
2009. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
most jelenleg a hinta alatt alszik. haggyam aludni vagy ne?
2009. dec. 31. 17:12
 35/53 anonim ***** válasza:

Szia! Figyelj mindenki aztírja vidd el orvoshoz! Ez normális énis eztmondanám! de ha apud nemengedi van mégegy ötletem! elősször is győzködd és kössetek alkut pl.: Minden héten 1x kitakaríto az egész házat vagy lmondasz a zsebpénzedrő l 2 hétig vagy ilyenek! Csak engedje meg hogy a kutyust egnézze egy állatorvos! Vagy katt erre az oldalra! www.farm.hu be van jelizve egy igazi állatorvos és mág sok más kitanult szakember is! a szértői fórumban megtalállod őket! Kérhetsz ingyen tanácsot mindedjiktől! Csak be kell jelizned! Ignegyes! nemazén oldalam de nagyon jó oldal! Az én tekimen is segített! :) Hajrá! Aztán írd meg milett a kutyusaal erre az e-mailra: nona.nona@centrum.sk


Ezt írtam pár perce és kérném a véleményed ha nemgond! :)

2009. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Az vagyok, aki 17:00-kor írt. Szeretnélek megkérni, hogy mondj omániában egy város/ falunevet, hadd segítsek kérlek. Most meg haggyd pihenni a kutyust. Kérlek írj!
2009. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Marosvárárhely...a falu nem fontos...semmi köze ehez
2009. dec. 31. 17:19
 38/53 A kérdező kommentje:
17:13-nak. Köszönöm az oldalt, már írtam a dokinak és be ir írtalak csak yahoo-n
2009. dec. 31. 17:20
 39/53 anonim ***** válasza:
2009. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez hihetetlen!

Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket, akiknek sírva kell végignézniük, hogy a kutyájuk szenvedve meghal, mert a szüleinek a kutya csak egy tárgy, aki őrzi a házat, kap néha romlott kaját és ha bajba kerül hallani sem akarnak az orvosi ellátásról/kiadásról, hiszen csak egy kutyáról van szó...


Nem tudom miért erőszakoskodsz, hogy nem lehet-e csak ételmérgezés. De lehet és az is lehet halálos egy kutya számára is.


A kutyád beteg, szenved, elvonult egy biztonságos helyre...

Megmondom őszintén orvos nélkül nem sok esélye van az életben maradáshoz, azt viszont már az elején közölted, hogy az orvosi segítség szóba sem jöhet...

Ezek után nem értem miért lett 4 oldalas ez a téma?!

2009. dec. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!