Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a kutyám?

Miért ilyen a kutyám?

Figyelt kérdés

Nem eszik meg semmilyen kutyatápot, vagy kutyakaját, csak ha mi is eszünk belőle!Csak olyan kaját eszik,amit mi is megkóstolunk!Ma például, raktam a tányérra konzerveset,és csak úgy ette meg hogy kanállal adogattam a szájába!

Más is van így?

Mit lehet ez ellen tenni?

Magyarvizsla és rhodesia ridgeback keverék, 2 éves múlott szeptemberben.


2009. dec. 30. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
az én macskám is ugyan ezt csinálja ! csak akkor hajlandó enni ha falatonként adogatom neki kézzel! nem tudom mitől lehet...
2009. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég éhes lenne, enne magától is! Szerintetek éhen halna a jószág, ha nem etetnétek kézzel???
2009. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jééé! Nálam is így van! Leteszem az ételt semmi. Elkezdem kézből etetni, akkor falja, aztán abbahagyom néz egy darabig és megeszi. Ennyi bolond jószágot! Hát már a kutyák is jól elvannak kényeztetve, úgy látom. Azt hittem csak az enyém ilyen.
2009. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én örülök ha látom h eszik valamit egy nap MAGÁTÓL:)

de amikor én adom neki úgy falja,mint aki életében nem látott kajt-.-

:D

2009. dec. 30. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

El vannak rontva.

Az enyém is pont ilyen,most van átnevelés alatt.Minden nap 15 percre rakom elé a kaját.Ha nem eszi,nem kap mást.Ez már 4.napja ment,mire elkezdett enni normálisan.Éhen nem hal,az biztos,annyira egy kutya sem hülye.

2009. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert elkényeztetted. A kutya megteheti, hogy úgy eszik, ahogy ő akar, és ki is használja a lehetőséget.

Ha zavar, a megoldás rém egyszerű.

Lerakod elé az ételt, ha 15 percen belül nem eszi meg, egyszerűen elveszed előle, és csak másnap kapjon enni. Napközben nincs nasi, nincs kínálgatás és egyebek. És ezt egészen addig folytatod, amíg, voálá, magától fog enni.

Semmi baja nem lesz, ha 3-4 napig nem eszik. Ha éhes lesz, egyből megtanul a szájával is enni, önállóan :D.

2009. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Holnap kezdődik a kúra:)
2009. dec. 30. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!