Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat a kutya a postásra?

Miért ugat a kutya a postásra?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom mint a filmekben. Nem simogatta meg a postás, nem szólt hozzá, nem csinált semmit a kutyával és mindig amikor meglátja a kutya előttünk eljönni akkor egyszerűen úgy ugatja mint ha ez élete múlna rajta.

bár más embereket is így ugatna mint ekkor.

miért?


2009. dec. 30. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert hozza

a gázszámlát vizdíjat stb....

egyébként nem tudom

2009. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert bedobja a levelet, tehát hozzáér az ő - na mondd már, mihez? szférájához. Mi az kutyáéknál?
2009. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a postás idegen számára azért
2009. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy marhaság, de van egy elméletem: a kutya szemszögéből nézve a postás gyakran jön, de nem szoktuk beengedni, ergo mi nem szeretjük úgyhogy el kell zavarni. Továbbá sikerélménye is lehet, mivel a kitartó ugatás után mindig elmegy a postás, honnan tudná a kutya hogy anélkül is elmegy:P
2009. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit a második válaszoló keresett az szerintem a territórium szó.
2009. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is van egy elméletem a kutya szemszögéből. Adott egy ember, aki nagy zsákkal járkál és az összes házba becsönget. A kutya látja ugyebár a keritsnél,hogy ide is-oda is becsönget és közeledik az ő házához.
2010. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért mert megérzi hogy tartanak tőle. Hisz elhitették a postásokkal hogy a kutyák utálják őket és ezt a bizonytalanságot félelmet árasztják magukból és ezt érzi meg a kutya.
2010. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert rendszeresen hozzáér a kerítéshez, ami a kutya területe.
2010. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert idegen és védi a kutya a saját területét. Senki sem mehet be az Ő által őrzött területre és ez igy van rendjén.
2010. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert védi a területét és idegen számára a póstás.
2010. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!