Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csuklik a westie kiskutyám?

Miért csuklik a westie kiskutyám?

Figyelt kérdés
2hónapos múlt,nemrég hoztam el,és elég sokat csuklik...ez normális?
2009. dec. 30. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevesebbet adj neki egyszerre enni, és inni.

Ha akkor is orvos...

2009. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mirt kell rögtön ezzel rémisztgetni? A pici babák is gyakran csuklanak. A nagynéném magyar vizslákat tenyészt, és rengeteget vagyok ott, ha be kell segíteni pici kutyák körül. 1-2 hónapos korukban iszonyatosan sokat csuklnak, bármikor és bármitől kpesek elkezden, s semmi bajuk nincs. Félrenyelték a nyálukat, sokat lihegte, próbálkoztak ugatni, ásítottak, satöbbi. Bármitől elkezdhetik, nem kell félni. Az én labradorom is folymatosan csuklott kicsinek olyan 3-4 hónapos korára teljesen kiőtte. Manapság már alig - alig fordul elő. Nem kell aggódni, ki fogja nőni, nem kell orvohoz rohangálni. Akkor viszont igen, ha látod, hogy ez fáj neki, nem kap rendesen levegőt, vagy ilyesmi. Ha csak csuklik és más baj nincs, nyugodj meg, ez normális.
2009. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, enyém még 6 hós korában is sokat csuklik. Már 1,5 éves és teljesen kinőtte :) Majd kinövi!
2009. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*csuklott
2009. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Westiem is 1éves koráig nagyon sokat csuklott:)

kinötte:)

2010. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!