Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő is aranyos kutya, szerinted?

Ő is aranyos kutya, szerinted?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 30. 01:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
hát utolsó válaszoló látszik, hogy 0%-ban hasznos válaszokat adsz. ez a válasz is olyan volt...
2010. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, egyébként a kutyus nagyon cuki, egy kis gombszemű szőrmók :DDDDDDDDDDDDDDDD
2010. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis cukkanatos!
2010. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon édes kis szeretni való kutyus cuki!!!
2010. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
21:28-as. Nekem is bullym lesz, de attól még ez a kutya nagyon nagyon aranyos. Attól még, hogy egy kutya esetleg nem fajtiszta, vagy nem olyan szép, vagy nem olyan tiszta, fényes a bundia mint egy kiállítási példánynak, -és ezt nem erről a kutyiról mondtam, mert szerintem szép is- attól még lehet aranyos, és szeretnivaló. Egy elkényesztetett kutya, már ha van ilyen, akkor sokkal jobban ,,kihasználja,, a gazdája gondoskodását, mint egy kertben tartott, "kutyaként" élő kutya. ÉS VÉGKÉPP NEM ÉRTEM, MIT ÉRTESSZ AZON, HOGY ESZIK A PÉNZT, VAGY MIT IS ÍRTÁL. A BULLYKRA IS UGYAN ANNYIT KELL KÖLTENI, HA NEM TÖBBET. És méghogy kihasználják, hogy befogadták őket... Szerintem nem teljesen normális ez a fajta felfogás... jól fölb.sztad az agyam...
2010. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!