Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik esetleg ilyen kutya?

Létezik esetleg ilyen kutya?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a kutyákat, de még nem nagyon hallottam olyan kutyáról aki megfogja a betörőt, de a gazdáját mégsem bántaná soha. Arra lennék kíváncsi, hogy valaki esetleg már hallott ilyen kutyáról?
2009. dec. 29. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a viharba ne lenne! :D
2009. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van
2009. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy van ilyen, csak nevelni kell! A kistermetűek nyilván csak jeleznek inkább mintsem hogy valódi veszélyt jelentenének a betörőkre, de a nagyobbak komolyan nekiesnek az illetéktelen látogatóknak! Kutyaiskolákban segítenek igazi házörzőt nevelni a kedvencedből.
2009. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen fajta kutya nem bántja a gazdáját,ha normálisan nevelik.

Általában az szokott gondot okozni,ha a kutya saját mgát hiszi falkavezérnek.

2009. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik kutya lehet ilyen, csak nevelés kérdése. Fajtafüggő is, de a fajta jellegzetességeit is csak a nevelés hozza elő belőle. Amiket leírtál az főleg egygazdás kutyára vonatkozik, de családban ilyet nem érdemes tartani.
2009. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát perzse hogy van.Csak bekelnevelni,rákelnevelni.
2009. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy csak azért kérdeztem, mert van a másik utcába egy nő neki van egy Rottweilere és már be is törtek hozzá egyszer de a kutyát el kellett vagy 1 hétre, mert a betörés után pár nap múlva megtámadta a nőt és jól volt nevelve mert kutyasuliban tanították. De azóta nem csinált semmi rosszat =)
2009. dec. 29. 20:22
 8/9 A kérdező kommentje:
*el kellett vinni egy hétre
2009. dec. 29. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mudjaim vannak és gondolkozás nélkül megvédenek, de én bármit megtehetek velük, szó nélkül tűrik. Persze nem olyan erősek mint egy roti, de nem is azért vannak hogy őrizzenek, hanem társnak, csak pont olyan szerencsém volt hogy kifogtam ilyen jellemű kutyákat.
2009. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!