Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mudi jó választás?

A mudi jó választás?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és szeretnék egy kutyát! Én mudira gondoltam mert olvastam hogy nagyon inteligens és sok mindenre meg lehet tanítani! Jó választás első kutyának vagy van valami jobb ötletetek? Olyat szeretnék ami közepes termetű és nem túl drága! :S
2009. dec. 28. 15:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2010. jan. 2. 19:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 évesen kaptam a mudimat, főleg házőrzés a feladata, és nincs vele semmi baj! Idegesítő, hogy folyamatosan azzal jönnek, hogy ne tartsunk mudit, mert túl nagy a mozgásigénye! Ne tarts mudit, mert ha nem tudsz egész nap foglalkozni vele, megőrül és a fejedre nő! Egy frászt! Mindennap biciklizem vele, ha van időm még engedem futni a szántómezőn, és mondhatom, remekül elvan. Szeret a ház körül foglalatoskodni, figyelni a járókerőket... Jól érzi magát. Nagyon jó kutya.
2010. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Htt persze hogy jó. Tényleg taníts neki trükköket és azt gyakorold vele minden nap.A parkban engedd el a pórázról, ha a kertben gyakorlod vele azt hogy gyere ide oda fog menni mindig. Taníts meg frizbizni, az én mudim függő =)

Valami jó magyaros nevet adj neki nehogy Marynek hívd légyszives.

2011. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Előző vagyok. Szerintem fehéret válssz de készülj fel rá hogy azt kapod majd lépten nyomon hogy róka. =)

ha törzskönyveset szeretnél akkor kb. 70 80 ezer forint.

Gyönyörű képek vannak itt innen hoztuk az enyémet is.

[link]

a mudi a világ legcukibb élőlénye

nem is mozgásigényes annyira amennyire mondják

2011. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

tudom régi a kérdés de azért én is hozzászólok.

10-11 évesen kaptam az 1. kutyám -Mudim-, még most is él 2hó és 9 éves lesz. nagyon szeretem és a az 1ik legjobb barátomnak tartom. uh ha azt választottad akkor szerintem jól döntöttél :)

am milyen kutya lett végül? :)

2011. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát a végén nem mudi lett hanem egy németjuhász!

Nem ugyanaz a két kutya tudom, de én neki is örültem! :)

2011. jún. 28. 18:02
 17/17 anonim válasza:
az se rossz. csak zsemlébb, nagyobb és amit telepít az is nagyobb :D
2011. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!