Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mudi jó választás?

A mudi jó választás?

Figyelt kérdés
15éves vagyok és szeretnék egy kutyát! Én mudira gondoltam mert olvastam hogy nagyon inteligens és sok mindenre meg lehet tanítani! Jó választás első kutyának vagy van valami jobb ötletetek? Olyat szeretnék ami közepes termetű és nem túl drága! :S
2009. dec. 28. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Én is 15 voltam, amikor megkaptam a mudimat (első kutya).
2009. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen sportot szeretnél vele űzni. Ha csak kedvencnek kellene, jobban jársz egy menhelyi kutyussal.

Tényleg, mi lenne a kutya feladata? Ugyanis nincs roszabb egy unatkozó kutyánál.

2009. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A belvárosban lakunk és főleg házörzés lenne a feladata! Külön nem szeretnék sportolni vele de rendszeresen sétáltatnám!
2009. dec. 28. 17:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A mudi nagyon jó választás! Nézd meg a mentett mudikat is: [link]
2009. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

a mudi nem érzi jól magát a belvárosban,csak sima sták mellet!intenzív min. 2-3 órás mozgást igényle naponta,amit a belvásrosi kutyafuttatókban nem tudsz kielégíteni..

nem a póráz végén való lötyögésre találták ki,pásztorkutya..


szerintem nézz másik fajta után..

2009. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj külön sportolni, ha a napi séta nem csak abból áll, hogy pórázon elmegyünk a kutyafuttatóra, ott vagyunk egy órát és nézem, ahogy a kutyám elfoglalja magát áaztán pórázon visszajövünk. Ha nem akarsz sportolni, akkor taníts neki trükköket és minden nap gyakorold vele. De tényleg az lenne a legideálisabb, ha sportolnál vele valamit.
2009. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most látom, hogy belvárost írtál. Ez ugye nem azt jelenti, hogy lakásban tartanátok? Mert akkor tényleg kötelező a sportolás.
2009. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem lakásba lenne! van kertünk és a közelbe van egy csendesebb park is! Mások is oda szokták vinni a kutyájukat sétálni! Én arra gondoltam hogy én is oda járnék vele! :)
2009. dec. 29. 18:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Csak tényleg próbáld minél több feladattal lefoglalni az agyát.
2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is Mudi-m van és szeretem :)
2010. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!