Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít hogy...

Titeket nem idegesít hogy egyesek nem oltatják be a kutyájukat?

Figyelt kérdés
Mert meg is halhat.Nem de?viszont már láttam olyan kutyát is amely be sem volt oltva és még is sokáig élt?Hát ez felháborító nem?nekem be van oltva a kutyusom.
2009. dec. 28. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Egész biztosan felelőtlenség, pláne, ha veszettségre gondolsz, mert az kötelező is. Ha viszont azt nézed, hogy vannak, akiknek most élelemre is alig jut, nem csodálkozom azon, hogy a többezer forintos oltások elmaradnak. Más az, akinek telne rá, de mégsem oltatja be a kutyáját, mert egy szemernyi felelősség érzete sincsen.


Egyébként az is nagyon tud zavarni, ha valaki egetverő helyesírással ír. Ha a kutyád oltva van, akkor OK, nyilván a szüleid keresték meg rá a pénzt. Most, hogy így ráérsz, akár beleleshetnél a helyesírási szótárba is.

2009. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
de nagyon idegesít,sok a felelőtlen gazda.de az is idegesít,ha vki nem tud helyesen írni.
2009. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem, én is csak az évenkénti veszettség és féregtelenítésre hordom el.

Házőrző kutyának van tartva. Ha beteg orvost hívok hozzá, de hogy elhordjam és mindenféle oltásokat felvetessek vele, azt nem tartom indokoltnak. Még akkor sem ha itt mindjárt 10 mínuszt kapok.

Mióta itt élek kb. 8 kutyám volt, mindegyik csak a veszettség elleni oltást kapta meg, és mind nagyon hosszú kort élt meg.

2009. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
A kölyköknek alap, hogy meglegyen az oltásuk, de a veszettség ellen oltásra semmi szükség nincs. De csak az adó miatt kell, hogy az államnak legyen bevétele, semmi másért. Magyarországon nincs is veszettség. Ha külföldre viszi valaki az ebét az megint más kérdés.
2009. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Ebben a 3 sorban összesen 13 helyesírási hiba van. Ehhez csak gratulálni tudok. A kutyushoz is.
2009. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne is mondd, a két kiskutyánknak még hátra van két oltás, az egyiket már lefoglalózta az új gazdi, mi meg mondtuk, hogy jó lenne ha már a gazdija vinné oltatni. Erre anyósom azt tanácsolta, hogy mondjuk a gazdinak, hogy már megvan az összes oltás... Persze kiakadtam rajta mert tavaly 3 kutyája pusztult el még kölyökkorában és csodálkoztam is hogy miért... Hát valószínűleg nem oltatta őket. Szegény kisállatok :(
2009. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!