Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy órája kajált a kutyám,...

Ha egy órája kajált a kutyám, már levihetem játszani?

Figyelt kérdés
Ötkor szoktunk lemenni, de ma hamarabb akart. Nem tudtunk szokásos ideig maradni, mert eleredt az eső, hazaérve kérte az ilyenkor szokásos vacsorát, csak közben még le kell mennünk mert nem találkoztunk senkivel akivel játszott volna. 6-negyed 7 körül már játszhat? Félek a bélcsavarodástól.
2014. máj. 11. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
33 kilós, és a vacsora Pro Plan táp volt, majdnem 500 gramm.
2014. máj. 11. 17:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit eszik, csak legalább tényleg 1-1,5 órát kell várni. Én javasolnám a 1,5 órás szünetet.
2014. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp kivárjuk!
2014. máj. 11. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jelez, hogy pisilni, vagy kakilni kell neki, akkor ne habozz, vidd le, nehogy a lakásba csináljon. Csak ne rohangálj vele.
2014. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából azzal nincs gond, mert már felnőtt ki is hagyhatnánk a sétát most, csak olyan szociális hogy nem akarom tőle elvenni a pajtikat akik meg tuti lent lesznek 6-7 körül. :)
2014. máj. 11. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha hamarabb akart lemenni, annak oka van. Biztos már kellett neki. Mi az, hogy le kell még menni, mert nem találkozott a játszópajtásakkal? Majd találkoznak a következő séta alkalmával. Akkor már 0 a bélcsavarodás esélye, ami egyébként közepes/nagytestű kutyákra jellemző.
2014. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért akart hamarabb, mert már kavargásztam a lakásban és azt hitte indulunk én meg nem akartam kiszúrni vele fél óra miatt (mert ez fél 5-kor volt). Csakhogy közben totál eláztunk, és inkább hazajöttem míg elmegy a vihar. Csak így nincs lefáradva, és szeretnék vele megint lemenni, ennyi az egész. Most elvan, nem igényli hogy megint menjünk majd meglátjuk, csak minden nap lent vagyunk 5-7-ig és nem akarom hogy reggelre nagyon pörögjön amiért ma nem mozgattam ki.
2014. máj. 11. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként dícséretes, hogy ennyire figyelsz a kutyusod igényeire!
2014. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!