Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen féle kutyáknak felemás...

Milyen féle kutyáknak felemás színű a szemük?

Figyelt kérdés
vagy melyeknek tengerkék?
2009. dec. 26. 00:05
 1/8 anonim válasza:
Szibériai husky
2009. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Dalmata, Szibériai Husky, Alaszkai Malamut. Láttam már menhelyi keverék kutyát, akinek valószinüleg valamelyik femenője eek közül lehetett, mert egy kissebb fekete kutya volt femeás szemekkel.
2009. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam kiállításon német dogot amelyiknek egyik szeme kék másik barna volt.. De huskynál is gyakori.
2009. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Husky, illetve a border collie, collie, sheltie, ausztrál juhászkutyák (blue)merle színváltozatainál is kék legalább az egyik szem.
2009. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dalmatánál súlyos hiba ha kék az egyik szeme! Ezt nevezik csóka szemnek, ami a tenyésztésből kizáró ok. Más, súlyos problémák is kapcsolódhatnak hozzá.
2009. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8.44-nek igaza van. Az alaszkai malamutnak viszont nem kék a szeme.
2009. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a blue-merle (vagyis cifra) mudinak is lehet, de nem vagyok biztos benne. De az biztos, hogy nekik lehet kék szemük.
2009. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amerikai bulldogoknál, staffiknál is előfordul (persze hibának számít) a fentebb felsoroltak mellett.
2009. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!