Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak odacsapták a...

A kutyusomnak odacsapták a lábát ajtóval :@, Sántikált de abbahagyta. De a lábát befelé fordítja amikor leül. Eltört neki vagy csak rándulhatott?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Vidd el orvoshoz b*ki... Mi innen honnan tudnánk vajon eltört-e?!
2009. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a fas*nak írsz ha nem tudsz értelmeset..kösz ba*zd meg
2009. dec. 23. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos minden előfordulhat, de ahhoz tudni kell hogyan csapta az ajtó oda a lábát. nem gondolnám, hogy ennyiért eltört volna, de inkább vidd el az állatorvoshoz. én már nem bízok a megérzéseimben, mivel egy kutya elkapta a kutyám lábát, elvittem, eltört a lábaujja. mostmár bármi, akár kicsi akár nagyobb bajt észlelek, azonnal elviszem orvoshoz.
2009. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
attól még igaza van... lehet hogy igen lehet hogy nem. a kutya nem tudja elmesélni mi baja.
2009. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon szívesen, örülök hogy segíthettem :)

Te meg itt netezgetsz, miközben a kutyádnak lehet törött a lába... De mind1 is bammeg, hisz ez Mo. itt ilyenek az emberek...

2009. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
21:34 es köszönöm szépen!!Te másik aladár neked me annyit hogy már van időpont kérve....cumi..csicska 1 "ember" lehetsz
2009. dec. 24. 00:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és mé annyit h ez az oldal azért van h kérdezzünk.Sztem értelmesebb kérdés mint hogy a kutya sza*t kesztyűben vagy lapáttal szedjük össze....nem kötelező válaszolni...sőt inkább hallgatnál..
2009. dec. 24. 00:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

istenem, ne vesszetek már ezen össze :D

az egy dolog, hogy azon kívül hogy vidd el orvoshoz nem nagyon tudunk így neten keresztül segíteni, de ezt azért meg lehet mondani kulturáltan is, nem kell rögtön lehordani szegény kérdezőt a sárga földig. -.-"

2009. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jé, értelmes emberek is vannak itt ...köszi...
2009. dec. 24. 14:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyanok,mint a kérdező.

Normális aggyal nem gondolhatod komolyan,hogy távdiagnózist adhat bárki látatlanban.

Az rendben is van,hogy időpontot kértél,de mikorra?Itt az ünnep,legtöbb doki nem rendel,főleg az időpontot osztogatók nem.

Ügyelet nincs a közeletekben?Minél később látja orvos,annal rosszabb.

2009. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!