Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elképzelhető, hogy tüzel a...

Elképzelhető, hogy tüzel a kutyám?

Figyelt kérdés
Szeptember elején tüzelt először és most kb egy hete váladék is jött ki és ma már meg is volt duzzadva neki. Még csak 11 hónapos és már másodjára tüzel?
2009. dec. 23. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen tüzel.
2009. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tudom az első alkalmakkor hogyan van - mármint a rendszerességet illetően, de ez akárhogy is számolom kevesebb mint 4 hónap. a kutyák pedig 6havonta tüzelnek.
2009. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 havonta tüzel a kutyám. Nem egy atomóra...
2009. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is világ életében össze vissza tüzelt!

Nem egyedi eset!

De az is elképzelhető, hogy álterhes. Vérzése is van?

Nem írtál le mindent, kevés az infó...

2009. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
enyém se rendszeresen tüzel. de olvastam, ha tüzelnek vmmi vérszerű váladék folyik ki. (a miénknek nem ....az baj?)
2009. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, amikor tüzel a kutya, konkrétan vér jön ki belőle, esetleg lehet egy picikét darabos, a vérzés vége felé el szokott rózsaszínesedni. Ha a te kutyádból más jön ki, akkor ott valami nagyon nincsen rendben, lehet, hogy méhgyulladása van!
2009. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a miénk pontosan tüzel. hú szerintem a 'vérszerű váladék' nem a legjobb, annak valóban vérnek kell lennie. (ugyanúgy mint nálunk:D)
2009. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-úgyértem , nálunk, embereknél...:)
2009. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13:50-es vok

akkor vér :D, a mi kutyánknak semmi nem folyik,de onnan lehet sejteni, hogy mikor tüzel, hogy van egy fiú kutyánk, és mikor a másiki tüzel, folyton nyüszít, és ˝próbálkozik˝... de ennek ellenére aggódom, emiatt! Meg kell mutatni állatorvosnak?

2010. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne, de még inkább ivartalaníttatni, ha kan kutyával él együtt.
2010. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!