Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele, hogy ne...

Mit csináljak vele, hogy ne ébresszen fel az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
Van egy hét hónapos pincsi-tacsi kan kiskutyám és most, hogy megbetegedtem már harmadik éjszaka ébresztett fel olyan kettő körül. egyszerűen nem tudok micsinálni vele.. és annyira rosszul érzem magam, hogy alig bírom levinni, pedig még lefekvés előtt is leviszem.. amúgy eddig nem volt vele ilyen probléma csak nagyon ritkán és akkor le is vittem meg minden, de most nem nagyon bírom és nem tudom, hogy mit csináljak.
2009. dec. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van, kicsi még a kutyád, és nem tehet róla hogy beteg vagy. Ezt vállaltad. Talán mondjuk ne este etesd, vagy kérj meg valakit. Jobbat nem tudok.
2009. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom, h pici még és hogy én vállaltam. de nem kell neki ilyenkor kakilnia, csak keveset pisil ilyenkor. de még nem is sokat, mint pl reggel..
2009. dec. 22. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá a pelenkára, így este nem kell majd levinned és nyugodtan tudsz majd aludni. Úgy tudod rászoktatni, hogyha odapisil valahova, akkor feltörlöd pelenkával és a pisis pelenkát teszed le. Neki elég ennyi. Ez úgy megy mint a nyusziknál a nyusziwc-re szoktatás. Nekem a nyuszimnál bejött és más kutyusok gazdijai is azt mondták, hogy nekik bejött.
2009. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, csak azaz igazság, hogy ő már szobatiszta és már nem hajlandó sehol sem pisilni csak lenn. ami végülis jó, csakhogy így felébreszt, de azért köszi a válaszokat, most többet sétáltunk lenn és majd még leviszem megint lefekvés előtt hátha bejön.:D
2009. dec. 22. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
amíg beteg vagy, ne engedd a szobádba, hanem csukd be a szobád ajtaját... ha kint marad, nem tud felébreszteni és akkor szépen lefekszik aludni...
2009. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha kinnt marad akkor pedig megint kaparja az ajtóm, hogy bejöhessen, szóval patt-helyzet, de mondjuk most még lefekvés előtt kb félóráig sétáltunk és az úgy jó volt neki, szóval sztem mostmár ezt is bevezetem és így hagy aludni, de azért köszönöm.:)
2009. dec. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!