Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes megvenni neki? Vagy...

Érdemes megvenni neki? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok nagy kutyaszakértő,nincs is kutyám.Viszont unokatesómnak van egy 8hónapos magyar vizslája.Anyummal voltunk vásárolni és láttunk kislabdákat.Volt egy nagyon aranyos,smile fej volt rajta.Gondoltunk rá,hogy megvesszük neki karácsonyra.Egyébként teniszladba nagyságú,de PUHA labda.Arra gondoltunk,hogy ezt szétrágná.

Szerintetek is szétrágná,attól,hogy puha?

15/L


2009. dec. 21. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Inkább kutyáknak készült játékot vegyetek.
2009. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már labda, akkor szerintem legyen tömörgumi, azt nem tudja szétrágni. És ne legyen túl kicsi sem, nehogy lenyelje.

Az én kutyáimnak a puha játékai csak akkor vannak elöl, mikor én játszom velük, egyébként ami mindig előttük van, az egy tömör gumi labda, egy tömör gumi karika és egy összecsomózott konyharuha huzavonára. A többi játék alapból el van zárva, mert az enyémek nem csak szétrágják, hanem meg is eszik. :S

2009. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az igent a szétrágásra értettem.
2009. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Egyébként az a labda teniszlabda nagyságú kb.

Hát akkor inkább teniszlabda szerűséget veszünk:D

2009. dec. 21. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
a teniszlabdát az életbe nem fogja szétrágni
2009. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A teniszlabdát? :O Seperc alatt szétszedik a kutyák.

Inkább vegyél neki karácsonyra egy KONG-ot, annak nagyon fog örülni a kutya is, hasznos, jó játék.

2009. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám már számtalan teniszlabdát dirib-darabra szedett. A KONG az szerintem drága és a kérdező nem fog ötezerért játékot venni az unokatesója kutyájának. Olyan játékot vegyél, ami tömör gumiból van, azt nem fogja szétrágni.
2009. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én KONG-ot sem mernék venni az enyémnek. Láttam én már olyat, mi csak 5 percig "élt", utána a darabjai szanaszét hevertek az udvaron. Persze egy vizsla talán nem ilyen "szétmarcangolós" fajta.
2009. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
unokatesóm teniszezett és volt egy tenisz labdája.Azzal szokott játszani a kutya,nem rágja szét.
2009. dec. 22. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!