Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Megetetem, utána 1órával kihányja...de ez megy már egy hete kb...De nemis látszik rajta...ugyanolyan életvidám,játszik,szaladozik,semmi baja,fel van pörögve. Házi kajával etetjük.Láttam, hogy van érzékeny gyomrú kutyáknak kaja.Lehet ki kéne próbálnom?
2009. dec. 21. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem vidd el dokihoz. mikor úgy döntöttél hogy kutyád lesz gondolnod kellett volna erre. ha nem viszed el orvoshoz lehet az életébe kerül. én is fizettem már majdnem 100ezret dokinál, de ezzel megmentettem a kutyám lábát (megműtötték így nem kellett amputálni). ha nem múlik vidd el, te is elmész orvoshoz ha valami bajod van.

és ezzel nem bántani akartalak, csak tanács. :)

2009. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudsz másik orvost a közeletekben-nem az 55 ezrest-?

Mellesleg egy röntgen 5 ezer infúzió is 1-2 ezer ft.Persze felsrófolhatja az orvos az árat,ez az ő joga.

De Neked nem kell odavinned a kutyádat,keress másik orvost,ha tudsz.

Mert mégis csak jó lenne,ha megnézné orvos,az a biztos.

Egyenőre vedd meg neki azt a kaját,amit írtál.

De kérdezgess körbe orvos ügyben.

2009. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is yorkim van, és ugyanezt csinálta, csak mi nem hagytuk, hogy egy héten keresztül!

A miénk tápot eszik, és adtunk neki valami zsírosat, amitől rosszul volt két napig!

Válts át valami könnyedebb táplálékra, de csak azután, hogy koplaltattad 1 napig!

Ha utána is rókázik, akkor tényleg nagyobb baja lehet...

Azért én 1 hét után elvittem volna dokihoz, lehet, hogy gyomorhurutos!

Ezeknek a kicsiknek nagyon érzékeny a gyomruk

2009. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már semmi baja, vettem neki tápot, nem kellett a doki.
2009. dec. 25. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!