Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panellakásba milyen! Kiskutyát...

Panellakásba milyen! Kiskutyát" ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 01:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Bármilyen kistestű kutyát, akár egy menhelyi keveréket is. Az Illatoson most pl. teltház van, nagy szükség van a segítségre, örökbe fogadásra.

Olyat válassz, amit ismersz és tudsz kezelni és nevelni. Ha pl. nem vagy egy pörgős, menős alkat, akkor ne válassz jack russelt, mert nem fogod tudni lefárasztani, lemozgatni, stb., stb.

Illetve a tartás költsége is szempont: a westie-kre, bulldogokra jellemző az allergia, a yorki-kra, bichonokra a patella ficam, stb. Körültekintőeen, alapos utánajárás után válassz kiskutyát. Én inkább a menhelyeket ajánlanám. Sok a kistestű kutya, és sok a kölyök is, kedvedre tudsz választani.

2009. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 50kg,de olyan lusta,hogy imádná a panel melegét!:)
2009. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagytok vele de én tacskót nem vennék soha. Sok ismerősömnek volt, és azt mondták, hogy morog meg ilyesmi. Aranyos meg minden csak.. Én a Westie-t ajánlom vagy a bichon havanese-t :)) majd írd, hogy hogy döntöttél.
2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!