Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panellakásba milyen! Kiskutyát...

Panellakásba milyen! Kiskutyát" ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
a panel nem hiszem hogy jó lenne egy kutyának. de ha annyira akarod akkor: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__31665-szeretn..
2009. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Az en kutyam tipikus panelkutya, ha kertes hazban vendegeskedunk es kizarjuk az udvarra addig ugat, mig be nem engedi valaki. Szoval hulyeseg, hogy panelba kutyat ne, a kutyak tokeletesen alkalmazkodnak a korulmenyekhez. Amugy torpe snacink van: nyugis, de jelez, ha idegenek maszkalnak a folyoson, nem hullik a szore, mert kethavonta nyirni kell, a rendszeres setat (napi 3-5) viszont biztositani kell. Remelem segitettem.
2009. dec. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Pincsi,yorki,westi.
2009. dec. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen kistestű keverék kutya jó. Nem feltétlen kell, hogy yorki stb legyen.
2009. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Csakis kistestű kutyában gondolkodj. Nem tudom, hogy mekkora a lakásod, de nagytestű kutyának, akinek hatalmas a mozgásigénye, kínszenvedés a kicsi lakás. A nagytestű kutyától te sem "férsz" el a lakásban. Bármilyen kistestű megfelel, de nekik is szükségük van sétára, "kifárasztó" mozgásra a szabadban.
2009. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

van a kutyáknak egy csoportja, amit ugy hívnak "társasági kutyák" .. közülük szerintem bármelyik jó

[link] itt meg tudod nézni milyen fajták tartoznak ide

2009. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket , aranyosak vagytok.
2009. dec. 20. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
tacskó
2009. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
91%
Bármilyet, csak foglalkozzál vele. Mert pl. nekem a tököm van tele azzal, hogy néhány kedves gazdi letojja a kutyáját, akik aztán hétvégén is folyamatosan ugatnak. Sőt szerintem a fűrdőszobába is bezárja egy-egy gyökér. Csak tudnám az ilyen minek tart állatot. Naszóval felelősséggel (!) bármilyet, ha van neki elég hely. Pl. 45nm-es lakásba ne bernáthegyit, érted...
2009. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
91%
Előzőhöz szerk.: látom kiskutyát írtál, nemszóltam :)
2009. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!