Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott a kutyám, mit tegyek?

Megfázott a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap kivittem pisilni a bolognese kiskutyámat (1éves) kb 5-6 percre, ma reggel meg köhög, prüszköl, hapicizik, fojik az orra. Az orvos csak annyit mondott 2hét vagy 14nap és meggyógyul, de szerintem ez nem ilyen vicces. Mit csináljak vele? Mit adjhatok neki enni-inni? Langyos vízet? Akkor nem is vihetem ki pisilni?
2009. dec. 19. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
18:10 kifeküdtem a röhögéstől,kééész:XD
2009. dec. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

És még csepegtes az orràba is,vagy az àgyadat add àt neki,csinàlj egy meleg habfürdöt ,keress algopyrint.....

Ahh értemén hogy ez a kutya olyan cuki,és azt is hogy a kérdezönek fontos,de ne cseréljük fel a kutyàt a gyerekkel!!!!!!!!!

Ha a doki azt mondta nem kell neki semmi,akkor nem kell neki semmi,.Ügyelj arra hogy ne legyen tul hideg az ivovize.

És ne vidd egyenlöre a hidegbe ki,csak mig végzi a dolgàt,de almot is tehetsz be a fürdöbe,addig hadd jàrjon oda,mig meg nem gyogyul.Ha meg rosszul làtszodik a helyzet,akkor vidd àllatorvoshoz.

2009. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
18:22 senki se kérdezte...
2009. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
19:06 Téged ki kérdezett??
2009. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Talán a kérdésre kellene válaszolni, senki se kíváncsi rá, hogy min röhögtél... De mindegy, nem fogok itt veszekedni, nem kapcsolódik a kérdéshez..
2009. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó étvággyal eszik és mozog, akkor nem komoly a baj. Vidd ki nyugodtan sétálni, a mozgásra szüksége van. Ha gondolod, adj rá egy pulcsit, és hazaértek, jó alaposan, szárazra töröld meg.

A vize ne legyen sose túl hideg, kimelegedve ne igyon gyorsan, sokat. A kajájába rakhatsz jó meleg húslevest, illetve hagymateát vagy kamillateát, akár kettőt együtt is. A hagymatea nagyon jól használ kutyáknál megfázásra.

2009. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kutyusaim is megfáztak :(

Az egyik alig kap levegőt az orrán, éjszakánként hallgatom a szipogását. A doki adott neki antibiotikumot mert piros volt a torka. Azt mondta, hogy ki lehet attól vinni, csak ne igyon hideg vizet.

2009. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!