Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van bolha kinti kutyádban? és...

Van bolha kinti kutyádban? és miben alszik ruha vagy szalma?

Figyelt kérdés
mér nemtudom mit tegyek, mert bolhásak, hiába fürdettem ,neostomosannal is, meg porral is szórtam a helyüket is, ruhán laszanak kosarukban.... lehet a ruha miatt van?mert 2 havonta cserélem.
2009. dec. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi lennék. Ugyanez van velem is. Fürdettem kutyát, felmostam, porszívóztam a mi házunkat, befújtam, kimostam kutyaházat is. Aztán meg raktam cseppeket a kutyára és mégis!! :S Senki nem tud semmi okosat mondani rá. Amúgy az én kutyáim óljában nem volt semmi mert akkor még meleg volt. Télen forgács van de biztos nem a ruhától van ez nálad. A bolhát nem érdekli, hogy hol mászkál. Remélem valaki tud segíteni!
2009. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem mondtak már olyat is hogy ruhákba költözik bele....már azt is kipróbáltam hogy a helyére tettem diófa levelet ezt nem szereti a bolha.... de semmii. mikor bolhanyakörvet vettem az jobb volt, de nem töntettel a bolhákat..... nem tudom mitévő legyen.... már azon gondokodom kirpóbálom azt hogy szalmén alszik vagy papiron papir megsemisitőt akarok venni....
2009. dec. 17. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp most járt nálam a védőnőm, az én kutyámnak hosszú távon az ultrahangos kullancs- és bolhariasztót ajánlotta. Én még nem jártam utána, hogy tényleg hatásos-e és mennyibe kerül, de meg fogom tenni.
2009. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne bolha, spot-ont vagy nyakörvet használok ellene. Egy óriási párnán alszik a házában.
2009. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Cseppel vagy spray-el űzd ki belőle a bolhákat és szalmát tegyél alá.
2009. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szalmában, a forgácsban és a ruhaneműkben is megbújik a bolha, így ha bolhás a kutya, sajnos bizony minden kutyás takarót, szalmát, stb. ki kell dobni, és újat rakni.

Milyen bolha elleni védelmet használsz most? Kiltixet próbáltál már?

Én Kiltixet használok, a kutya házában hőszigetelő fólia van, rajta vastag padlószőnyeg, körbe belülről beszögelve, és kopp-kopp, soha nem volt bolha se a kutyában, se a szőnyegben, se a fóliában.

2009. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én neostomosannal szoktam fürdetni, aznap fűtök rájuk,hogy meg ne fázzanak.


ez a neostomosan ez bolhairtó,és rühesség elenni. ez jó,de nem hatásos csak arra jó hgy ami jelenleg benne van megölje... meg is teszi, de valahogy megint és megint belemegy... gondolom a földből!!!!hát van 2 nagytestű kutyám is nemtudom hogy fogom most megfürdetni. .... bolhanyakörv csak segitett de nem irtotta ki.

2009. dec. 17. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!