Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya rucit válasszam...

Melyik kutya rucit válasszam mamikámnak?

Figyelt kérdés

ezek közül gondoltam fehér kis spiccem van 4.5 éves. karácsonyra lenne vagy ha már nemtudják küldeni addig akkor szilveszterre hogy csini legyen.



[link]



[link]



[link]


[link]


[link]


2009. dec. 17. 02:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyikre sem szavazok. Minek egy spiccnek ruha? Neki elég a szőr is! De ha már öltözteted, akkor miért nem olyat választasz, amivel nem csinálsz belőle hülyét? Egy sima mellény elég lenne!
2009. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

:) ez jó volt:)


karácsonyra teszem csak rá....nem hiszem hogy hülyét csinálok belőle, amugy .de bár kismellény miatt is a rokonoim kinevetik.... mérges is vagyok érte.... mért kell kinevetni olyan csinos benne.

2009. dec. 17. 16:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. tetszik a legjobban, az a legvagányabb, és kintre tök jó, a leg alkalmasab, mert bentre mindek neki? :):) Szerintem.
2009. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

én arra szavazok, hogy hülyét csinálsz belöle

minek egy 10-15 centis szörű kutyára szoknyácska? nem barbi baba az ...

2009. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tudom bentre nem kell,de karácsonykor szeretném hogy csini lány legyen, amugy nem szoktam még kintre sem ráadni,mert megszokta a hideget nappal kint van, mert kertes házban vagyunk.
2009. dec. 17. 17:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg felesleges a ruha egy alkalomra...
2009. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!