Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen módszerrel tudom a...

Milyen módszerrel tudom a leggyorsabban "felhízlalni" az 1 éves m. vizsla 'kis'kutyám?

Figyelt kérdés
Eszik rendszeresen azzal nincs gond, de lefutja.
2009. dec. 16. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egészséges akkor semmi gond :) Hány kiló? Nagymamáméknak 2 vizslájuk volt, mindkettő idős korára úgy meghízott, hidd el nem volt szép.
2009. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy német vizsla kutyám van szintén 1 éves. Rendszeresen kap kaját(nem keveset). Nagyon torkos. Minden nap kap tápot, és mellé még házi kaját. Ilyenkor amikor evett utána úgy néz ki mint egy malac. Másnap reggelre pedig ki vannak a bordái. Eleinte még meg is ijedtem és zavart. Azt hittem valamit rosszul csinálok. De szerintem ez természetes, hogy vékony.
2009. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha felhízlalod és utána fut hasonló intenzitással, akkor még az izületei is tönkremehetnek a nagyobb terhelés miatt. Ha nem kórosan gebe, akkor szerintem ne akard felhízlalni. Ráadásul mivel még csak 1 éves, így amit most látsz, az még nem a végleges formája. Majd ezután fog "testesedni", valószínűleg nemrég nyúlt egy nagyot és esetleg azért tűnik soványnak.
2009. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom felhízlalni kövérre. Csak kb. hogy a bordái ne legyenek kint. De ha természetes akkor nincs gond. :)
2009. dec. 16. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy évesen kis nyüzge még, majd kiszélesedik, persze nem sokat:)) a vizsla modellalkat:) semmi gond, ne aggódj, ha amúgy egészséges.
2009. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különben ha férges a kutya eteted mint állat, aztán nem hízik a férgek miatt. Próbálkozz tablettával.
2010. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem férges. Rendszeresen van féregtelenítve. Semmi egészségügyi gond nincs vele
2010. febr. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!