Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak nem jött le az...

A kutyámnak nem jött le az egyik heréje kb. mennyibe fog kerülni a műtét és belehalhat?

Figyelt kérdés
nagyon félek mert meg fogják műteni szerintetek belehalhat?És mennyibe fogy kerülni?Annyira félek.
2009. dec. 15. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy belehalna... Ez szinte rutinműtét, persze mindennek van kockázata, de hogy belehaljon, annak elég kicsi az esélye.

Az árak elég változóak, attól is függ, az ország melyik részén laksz, magánorvos vagy klinika, de még orvos és orvos között is vannak árbeli különbségek.

2009. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Budapesten van egy ilyen klinika ott szeretnénk megműttetni volt egy térdműtéte a kutyusnak az 90000 Ft volt de az komolyabb beavatkozás volt szépen megcsinálta az orvos
2009. dec. 15. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az altatót kg-ra számolja ki az orvos, és ha nincsen extrém baja (pl. súlyos keringési vagy légzési elégtelenség), akkor biztos, hogy nem fog belehalni, emiatt ne aggódj!

Az ár tényleg orvosi rendelőtől függ. Szerintem egy tízes környékén lehet.

2009. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, ha nem tenyészkutyáról van szó, olcsóbb lenne ivartalanítani.
2009. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes a műtét, de szerintem nincs rá szükség!

Mert ugye tenyésztésből eleve kizárva, és ha jól tudom nem káros, ha úgy marad!

2009. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20:01: de karos. A testuregben maradt here az esetek tobb mint 50%-aban rakosodni kezd.
2009. dec. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Világosítsatok fel légyszi, de ha a fönt maradt golyót kiműtik, azzal ivartalanítva is lesz a kutya nem? Meg ha már az egyiket kiműtik, akkor a másiktól is megszabadítja az orvos a kutyát nem? Az furcsa lenne, ha az egyiket meghagynák, a másikat eltávolítják. :O Ez akkor most hogy van?
2009. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23:56!


Olyannyira káros hogy elrákosodik!


Nagyonis szükséges a műtét!

Az altatás mindig kockázatot jelent de a halálozási arány nagyon nagyon nagyon kicsi! Nem kell aggódni.

2009. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a kutyusod? mert nekem egy yorkim van akinek 5hónapos korában szállt csak le a golyója. Azt mondta az orvos, hogy erre fél éves koráig van esélye. Ha nem jön le akkor 1éves kora után ráérsz megműttetni. Amúgy nekem azt mondták, hogy ez kb 40ezer lenne.
2009. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A Zöld Zebra állatvédő egyesület éppen most december 23-ig tart kedvezményes ivartalanítási akciót! Most kb. féláron megúszhatod a műtétet, csak keresd meg őket.
2009. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!