Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak nekem vannak ilyen erzeseim?

Csak nekem vannak ilyen erzeseim?

Figyelt kérdés
van egy 9hetes kiskutyam akit imadok es nagyon vigyazok ra,de van bennem egy fura erzes egy felelem..felek hogy baja lesz felek hogy nem boldog velem es neha ugy erzem hogy egy jobb gazdahoz kene kerulnie..elso kutyosom..vagyis 2. de o meghalt egy hetre ra hogy hozzam kerult. mit tegyek hogy ne erezzem ezt?
2009. dec. 13. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sosem fog elmúlni. Nekem 3 kutyám van de még mindig félek, hogy valamelyik beteg, vagy túl keveset eszik, vagy nem szeret engem. Ettől leszel még jobb gazda mert ez késztet hogy még jobban csináld.
2009. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Zsákba vele. És a félelem tova száll ;-D
2009. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervál ***** válasza:
49%

1.-nek azt mondom hogy tanulj meg ékezeteket rakni a betűkre.

2.-ik Gondolj arra hogy szeretitek egymást.Ha védeni szeretnéd akkor inkább legyen szobakutyaXXXXDDDDDDDD

2009. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,részvétem a kiskutyus miatt,én is ugyanebben a helyzetben voltam,megkaptam a nővéreméktől a kutyust,nagyon nagyon szerettem,2napra rá elütötte az autó,még jó,hogy nem az én kezemben volt a póráz,mert akkor biztos depressziós lennék.De kaptam egy ici-pici kiskutyát,és ugyanez az érzés volt bennem.Nagyon féltettem,azért raktunk már pár hetesen rá pórázt,mert féltem,hogy elfut,és ugyan ott végzi mint az előző.(most azért nem lehet elengedni). Nyugi,ahogyan a kiskutyád nő,úgy egyre kezd majd hasonlítani az előzőhöz,kicsit nehezebb lesz tanítani is<rosszabb lesz egy picit:)> és akkor már elfelejted a gondokat,a félelmet,mert tudod,hogy biztonságban van.És nyugi,szeret téged,minden kutya szereti a gazdiját! Pl amikor az enyémet meghozták kézben,letették a földre,leültem hozzá,és odajött az ölembe,és elaludt.:) Szeretni fog és később meg is véd,a mienk már túlságosan is,apu hozzám ér,és már ugat is rá..:D Szóval kitartást,sok sikert a nevelésben,és szeresd!
2009. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, nem rég tépte szét egy nagy kutya a 6éves kutyusom, majdnem belehaltam a fájdalomba, aztán hoztunk egy másikat menhelyről, és mindenki teljesen hülyének néz úgy féltem, óvom mindentől. Volt hogy valahogy kinyílt a kertkapu és hirtelen azt hittem kiment de persze rögtön észrevettem hogy ott áll mellettem és mégis sírógörcsöt kaptam. És ennél már csak az a rosszabb mikor nagy kutyával találkozunk, eleinte rögtön felkaptam hisz az előző kutyusomat is így veszettem el, egyszerűen belehalnék ha vele is történne valami, de aztán a családom annyit nyaggatott hogy tönkre teszem szegényt, meg hagyjam élni, hogy elkezdtem általam ismert és megbízható kutyákhoz vinni, na az első alkalommal szintén sírógórcsőt kaptam, nem mertem letenni, de aztán szép lassan sikerült megnyugodnom és azzal a bizonyos néhány kutyával már gond nélkül hagyjon játszani, sőt még sétáltatásnál is a pórázon lévő kutyákhoz oda engedem. Ezt a szintet kb. 1 hónap alatt sikerült elérnem, de még mindketten fejlődésben vagyunk, mert ő meg egy elég antiszoc kutya, nem nagyon találkozott más kutyákkal eddigi élete során és mivel már 5 éves nem olyan könnyű a szoktatás. De a félsz sosem tűnik el, főleg ha már volt rossz tapasztalatod, de ha ez a gondolat már ott van a fejedben biztos nem vagy rossz gazdi, hanem nagyon lelkiismeretes ugyhogy próbáld elengedni magad és gondolj azokra a kutyákra akiket vernek, kínoznak, kidobnak az utcára, hozzájuk képest biztos nagyon jó élete van a tiednek és ha szereted akkor boldog élete lesz.
2009. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!