Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Színleli vagy tényleg fáj a lába?

Színleli vagy tényleg fáj a lába?

Figyelt kérdés
Csütörtökön láttam hogy nem áll rá az 1ik első lábára. Gondoltam kicsit meghúzódott neki, beborogattuk minden és mondtam ha nem lesz jobban péntekre elviszem dokihoz. Másnapra már nem is sántikált, ma viszont megint elkezdett. Megnézem nem sebes, eltörve sincs és a körmével sincs baj. Az is igaz hogy most így többet foglalkozok vele ezért lehet színleli. Mit gondoltok???
2009. dec. 13. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem volt már hogy sajnáltatta magát, de nem színleli. olyanom is volt, hogy mivel megszurta egy tüske kivettem de 1 napig nem mert ráálni.
2009. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elfekszi a lábát? Az én kutyám is, miután felkel szokott sántikálni, de csak mert elfekszi....
2009. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!