Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolondok a kutyáitok?

Bolondok a kutyáitok?

Figyelt kérdés
A testvérem kutyája csak akkor eszi meg a száraz tápot, ha legalább egy szem piros van benne. Az enyém nem hajlandó megenni a pirosat. Most gyűjtögetjük, és visszük a testvérem kutyájának. Vagy nem is a kutyák ütődöttek?
2009. dec. 13. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
az enyém abszolút bolond. ha jön hozzánk valaki akkor az ajót előtt fél-1 méter sugarú köröket rohangászik :) (egyébként Fox terrier szal nem vagyok meglepve nagyon :)
2009. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
He-he! Akkor nem vagyok egyedül, azt hittem csak én fogom ki az összes kicsit lökött kutyát. Örökbefogadtunk menhelyről egy blökit, akinek az a mániája, hogy nyal-fal mindenkit, ahol ér. Már az egész család menekül előle! ;) Ha sikerül eljutni a lépcsőig úgy, hogy nem nyalt össze, akkor a lépcsőt nyalja habosra. Ezen kívül, ha nagyon örül, úgy sikít mint akit nyúznak. Egyszer ránk hozza az állatvédőket, mert tuti azt hiszik a szomszédok, hogy öljük szegény kutyát.
2009. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
az én kutyámat etetni sem érdemes, mert azonnal megy,és elássa:)
2009. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik kutya szereti a szétszínezett rákkeltő sz@rt, a másik nem. Te jártál jobban hogy nemeszi meg örülj neki. De ha már táppal etetsz vehetnél neki normálisat. Ne hupililát..
2009. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem, az én kutyáim nem bolodok. Tiszta uncsi kutyák. Nem ásnak, nem szöknek, azt eszik amit eléjük rakok, ha hívom visszajönnek, nem ugatnak, leülnek ha kérem stb. Az enyémek csak bukfencezni, lábnál követni, tolatni és egyéb unalmas dolgokat tudnak ami robottá amortizálja őket.

De érdekes módon mi így boldokat vagyunk. A kutyák biztonságban vannak és meg nyugodt vagyok.

Elhiszem, hogy a kutyának van ízlése, de csak bizonyos kereteken belül. Ezen kívül már valami nevelése vagy dominancia probléma.

2009. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek az előzővel! Nevelni kéne inkább, hogy azt egye, amit kap és nem szar, színezett tápokat venni neki, hanem normálisat.
2009. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó három hozzászólónak: Ti nagyon okosak vagytok, nagyon értetek a kutyákhoz, és szeretitek, ha rendben mennek a dolgok. Ezért NEM VAGYOK KÍVÁNCSI A VÉLEMÉNYETEKRE! De azért köszönöm. :-((
2009. dec. 13. 17:28
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Egy kis ideig én is adtam Darlingot (gondolom azt kap), az enyém kitúrta a piros szemeket belőle. Hamar le is cseréltem, mert nagyon rossz táp. Semmi olyan táp nem jó, ami színes.

Egy jól nevelt kutya azt eszi, amit elé raknak (normális, tápláló ételről beszélünk), válogatásnak helye nincs.

Szerintem váltsatok tápot (valami jobbra), és egy kicsit finomítsátok a kutyanevelési stratégiát.

Ha a kutya csak akkor eszi meg a kaját, hogyha van benne piros szemű táp, akkor az van, amit ő akar. És a családban a gazdinak kell lennie a falkavezérnek, a kutya nem dönthet ilyen jellegű dolgokban.

2009. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Már bocsi nem vagy kiváncsi a véleményünk azért mert mi úgy tartjuk a kutyát ahogy az neki a szükséglete és nem emberként kezeljük meg kiskirályként ami neki rossz?! A kutya egy élőlény, nem lehet vele csak úgy szórakozni, hogy hát jó neked ha te értesz hozzá de én meg így csinálom. Nem itt csak egyféle mód van.
2009. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Jó, akkor az eredeti kérdésre válaszolok. Nem a kutyák az ütődöttek, hanem akik nem nevelik.
2009. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!