Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Ti) kutyáitok is folyamatosan...

(Ti) kutyáitok is folyamatosan mondja a magáét?

Figyelt kérdés

Mondok neki valamit, egyből válaszol. Folyamatosan kommentálja ha beszélek vagy akármit csinálok :)

Ha labdázni akar, akkor hozza a labdát, odagurítja a lábam elé, lefekszik, közbe a feje a mancsain és megint dumál (igaz kicsit artikulálatlanul) de nagyon imádom :)).


2011. jún. 27. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nekem nem a kutyám, hanem a tengerimalacom ilyen. még pici, nem rég került hozzám, de be nem áll a szája :)) mikor meglát az ajtóban, vagy ha felállok a székről rögtön mondja a magáét :D gondolom jól érzi magát :)
2011. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos lehet. :) Én nagyon bírom, amikor dumál hozzám, nem értem mit mond, Ő csak sejti, hogy én mit mondok és nagyon jól megértjük egymást :))
2011. jún. 27. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az én kutyáim elfogadják ha nem velük foglalkozom és csöndben várnak vagy elfoglalják maguk. Szerintem a jólnevelt kutya ilyen. Nem hiszem hogy élvezi, hogy állandóan ugat. De nem akarok beleszólni végülis.
2011. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet nagyon:)))
2011. jún. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ugat. Csak dumál :))

Ha most ebből megint a dominanciát akarod kihozni, akkor sajnos nem arról van szó. Ugyanis 3 kutyám van. Mindegyik teljes mértékben elfogadja, hogy én parancsolok. Maximálisan behívhatók. Ha leültetem őket, addig ott maradnak, amíg nem mondom nekik. Egyszerűen Ő ilyen. Pásztor kutya, és ők köztudottan nagy dumagépek :))

2011. jún. 28. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!