Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak? SOS

Mi lehet a baja a kutyámnak? SOS

Figyelt kérdés

A kutyámnak jó pár napja "folyik" az orra..

Azaz nedvesebb,mint szokott..semmi más tünete nincs..kedve,hangulata,étvágya minden ok!

Szerintetek?


2009. dec. 12. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok állatorvos, de ha pl. neked folyik az orrod az miért van? Mert megfáztál, hát valami ilyen van most a kutyáddal.

Amúgy ha a kutya beteg, akkor az orra száraz és a fülét megfogva érzed, hogy lázas, mert melegebb a megszokottnál. Ha nem alakul, hogy megnyugodj vidd orvoshoz, de szerintem semmi súlyos, főleg ha rendesen eszik és a hangulata is jó.

2009. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most megnyugodtam,am gondoltam,h "csak"megfázott
2009. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most akartam feltenni ezt a kérdést:D

Megijedtem én is,hirtelen elkezdett folyni a kutyám orra,de most megnyugodtam,hogy semmi komoly :):)


Bocsi az offért :)

2009. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd állatorvoshoz, de egyépként a kutyáknak általában vizes az orra télen és hideg, legalábbis az én kutyáimnak ilyen az orra, Hányéves a kutyád, télen sem vetted észre, hogy vizes az orra, csak mert ha eddig nem volt az se nyáron se télen akkor valszeg megfázott, vagy hasonló, de mindenképpen vizsgáltasd meg dokival is ha rosszul van, de nem gondolnaám hogy nagyon nagy baja lenne mert amint mondtad eszik iszik mozog jókedvű, nem szokott köhögni, vagy prüsszögni, horkolni, vagy szortyizni?

Remélem segitettem!Sok szerentsét, és remélem nem lesz baja a kutyádnak. :)

2009. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az embereknek is szokott folyni az orra szimplán a hidegtől. Nem beteg, minden rendben, csak néha megered.

Nem kell orvoshoz vinni a kutyád, nincsen semmi baja. Legyél figyelmes, ha lázas lesz, nem eszik, bágyadt, stb., akkor kell orvoshoz vinni.

2009. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!