Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen előnnyel jár a kutyám...

Milyen előnnyel jár a kutyám számára, ha ivaros marad?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igazából az ég világon semmilyennel szerintem. Hobbiállatnál ez csak hártányt jelent.
2009. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

szuka vagy kan kutya?

egyébként semmi előnnyel nem jár, szuka kutya esetén ha nem akarsz kölyköket akkor a tüzelés lehet hátrányos,kan kutya meg ha nincs megfelelően elkerítve a terület megszökhet ha van a közelbe egy tüzelő szuka. ha viszont agresszív, akkor is az ivartalanítás ajánlott mert lenyugszik.

2009. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz kiskutyát akkor semmilyen. Viszont nem is törvényszerű, hogy tuti belehal valami nyavalyába ha ivaros marad. Szóval ha tudsz rá vigyázni és tisztában vagy a betegségekkel akkor nem kötelező ivartalanítani csak praktikusabb meg egyszerűbb.
2009. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem tenyészállat, akkor semmilyen.

Hátránya van egy pár.

2009. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__538504-miert-..


Ezt nem te tetted fel? :D


Amúgy ha nem tenyészállat, akkor inkább hátrány szerintem, mint előny. Én legalábbis hobbiállat esetében előnyt nem tudok mondani, mindegy, hogy kan vagy szuka. Hátrányról viszont annál többet tudnék mesélni. De látom, már felkerült a kérdés ellenkezője is, na azt hiszem, ott kicsit bővebben fognak az emberek álláspontot kifejteni. :D

2009. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ja benéztem, úgy olvastam, ha ivaros marad, milyen hátránya van. :D Sorry. :D
2009. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem én tettem fel a másik kérdést, mert a kutyák vemhesek és nem terhesek :-) és azért kérdeztem, mert tényleg érdekel, hogy a normálisabb emberek miért ragaszkodnak az ivarossághoz. Erre meggyőző választ nem kaptam, ami nem is baj, hisz az igazság odaát van...
2009. dec. 10. 18:45
 8/9 anonim válasza:
0%
Kérdezd meg a férjed/feleséged, hogy ő érzi-e előnyét...
2009. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mármint annak, hogy a kutyánk ivartalanított? Szerintem igen!
2009. dec. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!