Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy mutathatnám meg hogy...

Hogy mutathatnám meg hogy felelőségteljes vagyok?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta hogy lehet végre egy kutyusom(már nagyon régóta akartam. De, csak akkor ha bebizonyítom hogy felelősség telkjes vagyok.
2009. dec. 9. 18:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

úgy, hogy a lehető legtökéletesebben végzed a feladataidat.

vagyis jó jegyeket viszel haza, mindig rendet tartasz a szobádban, ha valamit megígérsz, azt be is tartod.

2009. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan:D
2009. dec. 9. 18:23
 3/22 anonim válasza:
100%
Én a helyedben egyszerűen megkérdezném hogy mit ért pontosan ez alatt...és a feladataid továbbra is végezd rendesen!;)
2009. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor sorold fel ezeket neki, hogy jól végzed a dolgaidat, nehogy már elfelejtse, aztán reméljük hamarosan tényleg meglesz az a kutyus. :)
2009. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a többiekel,de felhívom a figyelmed egy kutya JÓL nevelése sokal nagyobb,nehezebb feladat mint rendet tartani a szobádban!
2009. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

elég szeretni egy kutyust, nem kell azt nevelni.

kivéve, ha valami vadabb fajtáról van szó, bár nem hinném.

2009. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Előző: minden kutyát nevelni kell, fajtától függetlenül! Attól, hogy szereti még nem lesz jól nevelt a kutyája.
2009. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Úgy bizonyítsd be, hogy jelentkezel egy kutyamenhelynél önkéntes munkára!


Önkéntes segítőnek!!

2009. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg tisztában vagyok vele! Amúgy régen volt kutyánk (csak már túl öreg volt szegény és el kellet altatni kb. 1 éve). Csak azóta elköltöztünk és anyukám kényes az új lakásra és nem akarta beadni a derekát :/ Meg túl fiatalnak tart hogy saját kutyám legyen de ha sikerül mgmutatnom hogy felelőség teljes vagyok...
2009. dec. 9. 18:55
 10/22 A kérdező kommentje:
Öhm a nevelési részre értettem
2009. dec. 9. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!