Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek a westiemnek?

Mit vegyek a westiemnek?

Figyelt kérdés

sampon,táp,konzerv,játék,képzési dolgok, stb..

kezd válogatni mindenből.. a sampontól meg puha a szőre...


2009. dec. 9. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azért válogat, mert hagyod:) a tápból jó minőségűt, ne olyat, amit a TV-ben látsz. És csak akkor hagyd előtte a kaját, mikor etetés idő van, ha nem kell, elveszed, másnap megkapja megint. Ez a válogatás érdekes dolog:)) aki a természetben válogat, az meghal. Farkaséknál se úgy volt, hogy én a szarvast nem eszem meg, csak a nyulat:)))Ha jó minőségűt veszel, és nem valami extra ízesítésűt (a halas pl. szerintem nem jó) akkor meg kell egye előbb utóbb.

Játék se kell sok, legyen egy kettő, amit rághat, de legyen olyan játék is, ami csak akkor van elöl, ha együtt játszotok.

Sampont szerintem fehér szőrre valót, de nem kell gyakran használni, akkor nem puhít annyira. (Én pl. a napi séta utáni lemosást csak tiszta vízzel csinálom) Meg ha trimmelteted, akkor is keményebb lesz. Sok kozmetikus nyírja a westiet, mert az kényelmesebb, meg hamarabb megvan, pedig trimmelni kéne.

2009. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek!
2009. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd válogatni! Azt egyen ami előtte van. Játékot meg ne hagyj előtte, max 1-2 rágcsálni való csontot, a többit csak akkor kaja meg ha játszol vele.
2009. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!