Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már más kutyájával is ilyen?

Volt már más kutyájával is ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves uszkárunk, Manó. Kb. hete derült ki róla, hogy epilepsziás. Diphedan nevű gyógyszert kapja, csak hogy ettől teljesen elbutul. Most már csak úgy megy, hogy jobbra fordul és köröz. El fog ez múlni?
2009. dec. 9. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
*két hete
2009. dec. 9. 13:10
 2/8 anonim ***** válasza:

hát az én Záxi kutyum 10 éves lehetett mikor kiderült róla h epilepsziás.....am nem igazán tudom milyen gyógyszert kapott,mert akkor voltam kb. 4 éves ...

Neki is ilyen tünetei voltak...sajnos 16 éves korában elhunyt:((-ennek 9 éve

2009. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne a gyógyszertől elbutulnia. Nem vagyok állatorvos, de szerintem ez rossz jel.
2009. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az epilepszia gyógyszerének beállítása elég bonyolult folyamat. A volt kutyámnál majdnem 2 hónap volt, mire a megfelelő adagot és a megfelelő gyógyszert beállították és utána is rendszeres ellenőrzés kellett.

Ha túl sokat kap, akkor olyan mint aki morfiumot kapott.

Nálatok biztos jól be van állítva? Érdemes ezzel szakorvoshoz fordulni.

2009. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem kéne ettől elbutulnia eezt nem értem.. keresd fel az orvost kérdezd meg tőle hogy ez normális -e . de ha a kutya nagyon szenved akkor inkább altasd el és neki nem fáj annyira.
2009. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes tünet, de nem hiszem, hogy ez okozná. Hasonlót az Animal Planet-en láttam, ott a kutya belső fülével, az egyensúlyi rendszerrel volt probléma.

Remélem semmi komoly, és lesz rá megoldás, de minél hamarabb vidd el állatorvoshoz.

2009. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Holnap megy apukám az állatorvoshoz és lehet másfajta gyógyszert kap.

2009. dec. 9. 14:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, de ma hajnalban el kellett altatni:'(

Szeretünk Manóka, nyugodj békében! Nagyon szeretünk, örökké!

2009. dec. 10. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!