Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név illene szerintetek rá?

Milyen név illene szerintetek rá?

Figyelt kérdés

Blue-merle/tan border collie szuka, 2 éves és most fog új gazdihoz kerülni.

Kérem, ne azt mondjátok tiéteknek, vagy ismerősötök kutyájának mi a neve, hanem neki mi illene!

[link]


2009. dec. 8. 23:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

én vagyok a szemis...

Az a baj,h a kutya már szntem idős ahhoz h nevet változtasson..

De mivel a kutyák azt értik belőle,h u-e szntem olyan név kellene neki amiben u-e van és így fel sem tűnik neki a névváltozás...

2009. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Hovavalósi és milyen nyelvű az új gazdi? Mert olyan név kell akkor neki, amit ő könnyen tud használni. Ha nem magyar, nem adhatsz neki magyar nevet.
2009. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
00:01 - Ebben a névben az e néma hangzó, nem mondjuk ki, így a kutya se érzékeli, tehát ha ragaszkodunk az azonos hangzóhoz, az csak u lehet.
2009. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Lehetne Bordi, Lizy, Bodza, Kyra
2009. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Az új nevet meg lehet velük szoktatni, nekem egy 8 éves rotim van, 4 évesen került hozzám. És azelőtt Brunó volt,hallgatott rá, mostanra már Alex. Csak türelem kell hozzá és kitartás, öregebb kutyának is lehet tanítani újat. Lényegében úgy kell felfogni, nem is új nevet adsz neki, hanem csak újat tanítasz, egy szót amire felfigyel... ennyi:). Amúgy is a parancsokat ül, fekszik stb... is magyarítani fogja, nem fog azért most a gazdi szlovákul tanulni, hogy a kutyával tudjon beszélni:D
2009. dec. 9. 00:05
 16/35 anonim ***** válasza:
61%

De szntem a szemi még mindig jóó:D:D

És nem is fiús:D

2009. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

A szemei miatt:D

Magában különleges egy "darab" ez a kutya, a felemás szem, plusz ritka szín kombináció:D

2009. dec. 9. 00:09
 18/35 anonim ***** válasza:
akkor küli...mert különleges:D
2009. dec. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
bandita:)
2009. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Csufi :)
2009. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!