Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket próbáljuk előbb?...

Melyiket próbáljuk előbb? Szegény kutya nagyon szenved!

Figyelt kérdés

Tudomást szereztünk egy kb. két hónapos kölyök németjuhászról, akit siralmas körülmények között tartottak. Elmentünk érte, és szerencsére odaadta az alkoholista gazdája. Van viszont egy testvére, akit már elajándékozott pár házzal odébb, szintén egy iszákosnak. Az erkélyen tartja, vizes papírdobozban, a kutya nyüszít, sír egész nap.

Földszinten van, ha jól időzítünk, simán kiemelhetjük. Tudnánk neki normális otthont szerezni.

Vagy előbb küldjük rá a közterület-felügyelőt? A "társam" ezt akarná először, de attól félek, ha a fickó meghallja, hogy megbüntetik a zaj miatt, mivel a szomszédok már panaszkodnak az éjszakai nyüszítés miatt, még a végén agyonüti szerencsétlent vagy máshogy teszi el láb alól.

Nem szeretetből fogadta be, csak rásózták a kocsmában. Ezeket egy közeli ismerősüktől tudom.

Ti mit csinálnátok előbb?


2009. dec. 7. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
elhoznám de azonnal!!!
2009. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennék éjszaka kutyát lopni.
2009. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
dokihoz menyj el vagy a közterület felügyelőhöz és minél elöbb mentsétek ki a kutyát, és tegyetek feljelentést! kilopni is lehet, és megmutatni milyen állapotú a kutya, mielött még a "nyomot" eltünteti... ezeket kéne fúú... ha ilyen szomszédom lenne és odamennék és úúgy megmondanám neki a helyeset, hogy többet kinemnyitja a száját, hogy mért ütöm bele az orrom...
2009. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is mennék kutyát lopni, de vigyetek fényképezőt, ha lebuknátok, akkor tudjatok bizonyítékot szerezni az állatkínzáshoz.
2009. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Énis elhoznám!!!!!! minek bejelenteni?? Ugysem tudja bizonyítani!!! Mit csinál?? elkezd vádaskodni, piásan????
2009. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hoznám a kutyát de azonnal ahogy lehet!
2009. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy mindeki menne lopni, de ha elkapnak egyrészt megbüntetnek, másrészt megy vissza a kutya gazdához, ugynis más büntette titket még nem jogosít fel bűnözésre... Szóval talán kéne ajánlani egy jelképes összeget a kutyért, ha úgyis csak rásózták a csávóra, akkor 1-2 liter pálinka áráért úgyis odaadja.
2009. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is éjszaka ellopnám!!Hagyjad már a közterületfelügyelőt..:@De minnél elöbb kéne cselekedni,mert nem lesz jó vége szegény blökkencsnek:-(
2009. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

szia! Nem írtad, hogy hol laksz, de szólj a közeledben lévő állatmenhelynek, akik tudják, mit kell tenni és intézkednek.


Ha esetleg pesten vagy közelében laksz: [link]


a zöld zebra pedig kapcsolatban áll országosan a menhelyekkel : www.zoldzebra.hu


Az állatkínzás ugye a törvény által büntetendő, tehát ha úgy ítélitek meg, hogy az állat veszélyben van, akkor szerintem cselekedhettek. (Különben nem tudja igazolni, hogy övé a kutya, biztos nem vitte el még állatorvoshoz.)


Majd jelezzetek vissza, hogy hogyan alakultak a doglok, nagyon izgulok a kutyusért, és le a kalappal a bátorságotokért!

2009. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azt megnézném, ahogy egy alkoholista bemegy a rendőrségre és bőrgőzösen feljelentést tesz. fosik az. A férjem amilyen kis ember, egyszer ránéz és összeszarja magát az ilyen.


A feljelentés azét jó ötlet még, mert legalább van "valami" jogi következménye.Ehhez kérhetsz állatvédők segítségét akár.

2009. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!