Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat ilyen furán az...

Miért ugat ilyen furán az egyik kutusunk, mikor hazaérünk?

Figyelt kérdés

Pár percre be szoktuk őket csukni egy ketrecbe (itt van a házuk is, de egyébként nem szoktuk bezárni őket), hogy eb tudjunk állni a kocsival.

Ilyenkor az egyikük őrült módon elkezd ugatni,de pont úgy csinál, mintha a másiknak mondaná. Folyton neki ugat. Elég felháborodott hangon. Pont, mintha azt mondaná neki, hogy milyen szemetek vagyunk, hogy becsuktuk őket :)

Mi lehet ez a dolog?


2009. dec. 7. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan vakkangatósan, nyafogósan ugat, akkor szerintem nincs kedve bent lenni a kennelben még ti kint vagytok, inkább veletek szeretne lenni, örülni neki, hogy hazaértetek, dajkálást, egy kis játékot kikunyerálni. De ennyiből igazán nem lehet tudni...legalábbis én nem tudom, a pontos szitut látnánk, akkor talán.
2009. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irod..,mondja a magáét a másiknak!!:)Ha tudnál kutyául talán Te is értenéd..;)
2009. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet:D felvan háborodva, hogy nem mehet ő ki az utcára csak a kocsi :D
2009. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!