Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki 1 év körüli gyerekéve...

Van, aki 1 év körüli gyerekével délben megy a nagy tesóért az oviba, vagy a suliba? Nem zavarja ez meg a pici délutáni alvását nálatok? Mi gyalog megyünk, és mindig versenyt futok, nehogy elaludjon a babakocsiban, mire hazaérünk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis kint szokott aludni így is úgy is télen is...Sokkal jobbat alszik, mintha bent altatnám. Pici korától így szokta meg.
2011. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én így csinálom már 2,5 éve. Autóval megyünk a lányomért és ha 5 órája van, az bizony már későn van vége a kisi alvásához képest és ilyenkor már jócskán megy a hiszti. És most pár héten belül, kb május elejére jön a 3. babánk, de talán akkor már lassan a nyakunkon lesz a nyári szünet és nem lesz olyan nehéz.
2011. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jo neked.Az enyem mar nem tud babakocsiban sokaig aludni, pedig egesz picinek orakat akudt benne. Ha szerencsem van, akkor a hazaeres elott par perccel alszik csak el, akkor meg at tudom tenni az agyaba.

Azert autoval egyszerubb,bar az 5. ora meg mar 12.30, mire kicsongetnek... Kommyu szulest!

Mekkorak a gyerekeitek.

2011. febr. 17. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kisfiam 2,5 éves, kislányom 9 éves. Pocaklakó, aki fiú lesz, 30 hetes.
2011. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De jo!! :-) En is ugy szerettem volna 3 gyerkocot, de mar nem lesz...

Konnyu szulest, addig meg kitartast!!!

2011. febr. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!