Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Embereknek fogyasztasra miert...

Embereknek fogyasztasra miert nem gyartanak olyan valogatott alapanyagokbol osszetett tapot, mint pl. egy jo minosegu kutyatap, amiben minden szukseges tapanyag benne van?

Figyelt kérdés
Sokkal egyszerubb lenne a kajalas.
2014. febr. 7. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na még csak az hiányzik .... Melyik gyártó tápját favorizálnád? Csak gondolj bele mit mondanál gyerekeidnek?

Amióta Acana tápot teszek sokkal fényesebb hajam, kevesebbet vagyok beteg. Ezt vedd meg fiam te is!

Arról nem beszélve, hogy 1-2 generáció után a megmaradás legalapvetőbb tudásait veszítenéd el. A te unokáid nem tudának főzni, növényt termeszteni,állatot tartani. Elmondhatnák, hogy az én öregapám is Acana tápot evett egész életében.


Szóval a legnagyobb kiszolgáltatottságot érnéd el rövid 50 éven belül. Aztán ha kitör a világháború, akkor a te rokonaid csapat mozgásoktól függetlenül éhen halnának, mert a megszokott tápot nem lehet beszerezni.

2014. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az emberi gyomor alapvetően másabb mint a kutyáké. Az övék ragadozógyomor, mi pedig mindenevők vagyunk. Mások a szükségleteink, nekik nincs szükségük változatos étrendre, az embernek meg szerintem van, így nem lenne hosszútávon kifizetődő ha mi is tápot ennénk. Meg szerintem x idő múlva úgy megunnánk a tápozást, hogy már a látványtól is rosszul lennénk. Pl ismertem valakit aki nagy pizza imádó volt, egymaga lazán benyomott egy egészet fél óra alatt. Aztán elment futárként dolgozni, 3 hónap múlva már a pizza szagától rosszul volt :) Szerencsére a kutyáknál nincs ilyen gond.
2014. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Ha tudnam, hogy egy ilyen keszitmenyben csak az lenne, amire szuksege van a szervezetemnek, es semmi plusz dolog, hat inkabb azt ennem, mint ezt a sok felesleges, hizlalo, rakot okozo vackot. Lehet, hogy nem finom es latvanyra sem lenne megnyero, de egeszsegesebbek lennenk.
2014. febr. 7. 21:34
 4/7 Akiteki ***** válasza:
74%
Csinálnak ilyet. Űrhajósoknak.
2014. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

:) Még a jó minőségű tápokban is vannak olyan dolgok, amik feleslegesek, és azok is tele vannak mindenféle állagjavítóval.

Pl amikor a kutyáimat Eukanubával etettem, akkor kb 2x akkorát és 2szer többször kakiltak, mint úgy, hogy nyers húst kapnak, tehát abban az elvileg jó tápban is sokkal több emészthetetlen ballaszt volt, mint a természetes étrendben.


Inkább jobb lenne olyan kérdéseket feltenni, hogy miért kell telenyomni az élelmiszereket mindenféle szrral.

2014. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Gyártanak, pl a nutridrink termékcsalád embertáp. De a anyatej pótló tápszerek is alkalmasak felnőtt eláttásához. Az anyatej önmagában tápszer és elvileg nincs kárlátja, hogy egy embert szülés után medig lehet fejni.
2014. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajjj, tápot a kutyám se eszik nemhogy én.A tápokban tudod miket darálnak bele, húh ha tudnád.
2014. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!