Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya mikor "tanul meg"...

A kiskutya mikor "tanul meg" a lépcsőn járkálni?

Figyelt kérdés

8 hetes a yorkim,és amikor egyedül van sír,mert nem tud feljönni(éjszaka is)...

mikor tanul meg lépcsőzni?


2009. dec. 6. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Remélhetőleg minél később. Egy kutyafajtának sem tesz jót a lápcsőzés, ha léehet, akkor el kell kerülni.

8 hetes kutyával, ha eleget foglalkozol, akkor nem sír.

2009. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 napja hoztam el. Egész nap vele vagyok..
2009. dec. 6. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:
talán vidd fel a lépcsőn... hova akarod lépcsöztetni?
2009. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 szintes házban lakok,és én fönt szoktam aludni,ő pedig lent... és mindíg nyüszít,mert nem tud feljönni.
2009. dec. 6. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy vidd fel vagy szólj rá ha nyüszít. Nem is szabad még lépcsőznie mert csúnya ízületi probléma lesz a vége.
2009. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy 8 hetes yorkie még fel sem éri a felső lépcsőfokot. Döntsd el, hogy hol legyen a helye és oda rakd este.

Az én kutyáimnak tilos lépcsőzni (még a járdán lévő lépcsőnél is megállnak engedélyt kérni), mert nem tesz jót az izületeiknek, a gerincüknek.

2009. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy 8 hetes kiskutya aki 3-om napja került új otthonba természetes,hogy sír ha 1ül van len.Azt ajánlom vid fel a fölső szintre.
2009. dec. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,ma már fönt alszik :)
2009. dec. 6. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyrést vagy vidd fel te magad! Vagy ne tarts kutyát ezzel a hozzállással!
2009. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát az én kutyám már 8 hónapos, de még mindig nem engedem lépcsőzni... majd ha egy éves lesz... amúgy meg adok neki zöldkagyló kivonatot, az jót tesz az izületeknek.

Azzal én nem értek egyet, hogy egyáltalán ne lépcsőzzön semelyik kutya, ennyire nem lehet és nem kell óvni őket szerintem, de amíg nem erősödnek meg az izmai, csontjai, addig ésszerű kímélni őket.

2009. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!