Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor áll fel a westie füle?

Mikor áll fel a westie füle?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Amikor 8-10 hetesen elhozod már állni szokott.
2009. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,én 8-hetesen hoztam el és bizony hogy nem állt neki. Még egy jópár hét eltelt,hogy mennyi arra már nem emlékszem és nem is számoltam.
2009. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A miénknek az egyik állt, a másik lekonyult, tök cuki volt :-)

Beragasztottuk, az állatorvos adott kálciumtablettát, és azóta hegyes mindkét füle

2009. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok: mindezt úgy 9-10 hetesen
2009. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az enyém most 8 hetes,és még nem áll neki :(

köszönöm mindenkineek:)

2009. dec. 6. 14:10
 6/13 anonim válasza:
Szia én nemértek a westiekhez, nekem yorkim van,nekünk a kozmetikus azt mondta hogy azéert nem áll a fülecskéje,mert sok kiritkítlan szőr borította,mióta lenyírták áll neki :)De ez nem tuti...
2009. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen még nem szokott. nekem olyan 3 hónapos korába hagytam szitterre, nyaralási okok miatt és egy hét alatt!! fel állt a fület :) de mondjuk nagyon édi... de ha viszed oltatni (mivel kell...) kérdezd meg nyugodtan a dokit!:) nekünk mindent elmondott. te is kérd meg!:D
2009. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
nekem pincsim van és szerintem a pincsiknek nem is szokott mert olyan lekonyuló fülük van de nagyon ari.Viszont a farkát úgy csóválja.
2009. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!! ezzel nem lettem okosabb...

a többieknek köszi

2009. dec. 25. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
hát.. a pincsi más tészta mint a westie. mert neki fel kéne hogy álljon a füle. de ha nem kkor lehet, hogy eltört vagy valami. de ha nem áll fel pl. 10 hetes koráig vagy 12 hetes koráig akor a dokihoz vidd el és ott ragasztós módszerrel segít. (ragtapasszal ragassza össze a fülét, hogy álljon fel úgy ahogy kell. :) )
2009. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!