Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom kutyusom székletét...

Hogy tudom kutyusom székletét meghajtani?

Figyelt kérdés
Már egy hete járunk kutyadokihoz és a ricinus olaj sem segít...
2009. dec. 5. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk 1 liter tej megoldotta a problémát. milyen fajta kutyus,mennyi idős? mozog eleget?
2009. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valamilyen jó zsiros kaját állits neki össze, az hatásos. Az enyéimnek a tejtől is hasmenésük szokott lenni.
2009. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%-os tehéntej. A legmagasabb zsírtartalmú tej biztosan meghajtja.
2009. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kis kakaó vagy egy kis olajas hal!Nekünk beszokott jönni.Nálunk egyszer egy egész üveg segítet.Nem ehetet meg valamit?
2009. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Most hasmenést akarsz a kutyádnál, vagy csak nem tud kakilni? A másodikhoz a parafinolajat szokták javasolni az állatorvosok.

A németjuhászunk önként és dalolva megitta. Kb 1 dl kell a sikerhez, de ha többet iszik az sem baj, mert nem hígitja a székletet, csak olajozza.

2009. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. dec. 5. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például egy kanál étolajat adok neki ilyenkor
2009. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát semmi sem segít :( a doki is már kimosta párszor..annyi kiderült hogy benyelt egy csomó szőrt ahogy tisztálkodott.Kapott rá szőroldót de még mindig semmi akció
2009. dec. 7. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!