Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor fázik kint a kutya?

Ilyenkor fázik kint a kutya?

Figyelt kérdés

Most néztem a köpönyegen,hogy éjjel mínusz 12 fok lesz Budapesten.Budaörsön lakom és az nincs messze Bp-től.

Ha beengedem őket éjszakára,és reggel 8 kor rakom őket ki nem fognak megfagyni/megfázni? Közepes a szőrük és van mindekettőnek háza.


2014. jan. 26. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk kint vannak, szintén Budaörs....telepakoltam a házikót meleg szőrös régi kabáttal, már be is vackolt a kisebb, a nagyobbnak semmi baja nincs a hidegben:P
2014. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem rosszabb ha reggel a melegrol kikuldod mondjuk -10be

nalunk ma hajnalba volt ennyi, megvannak meg. :)

2014. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megfeleleőn védett, meleg hely kell nekik (akár bent a házban, akár kutyaházban kint), és persze szőrfüggő is a dolog: Egy komondor nem fog fázni ott, ahol egy rövidszörű vizsla már didereg erősen.
2014. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nalunk a kutya ilyenkor a picében van, villanyradiátorral :D (mondjuk szegényke már öreg)

ha a bódé meleg és jól izolált, akkor csak nem lesz gond.

2014. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Személy szerint a kimondott nagy bundájú pásztorkutyákon, szánhúzókon kívül nem hagynám kint a kutyámat ennyire hidegben...oké, hogy befűti a házát, de ízületeknek sem tesz jót.

Itt a környéken is sok rövid szőrű kutya van kint sima mezei kutyaházban, amin még függöny sincs...egyik szomszéd fiatal 8 hónapos német jucija is kint van, házába se megy , teraszon alszik egy rongyon :( legalább kicsit felhízott egy hónap alatt, nem csontsovány már

2014. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!